تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون در دیجی تکنیک

مرکز تخصصی دیجی تکنیک با بیش از 28 سال سابقه درخشان در تعمیر تلویزیون، آماده ارائه خدمات و تعمیرات انواع مدل های تلویزیون می باشد. این مرکز به لطف متخصصین باتجربه و تجهیزات پیشرفته، توانایی تعمیر و حل مشکلات تمامی مدل های تلویزیون ال ای دی LED، ال سی دی LCD، پلاسما و تلویزیون های مدرن OLED و QLED را دارد.

خدمات مرکز تعمیرات دیجی تکنیک گسترده است و برای تمامی برندها و تلویزیون های سونی، سامسونگ، پاناسونیک، شارپ و تلویزیون های با برند چینی و برای کلیه مناطق تهران و کرج خدمات تخصصی ارائه می دهد.

ایاب ذهاب رایگان       تعمیر در منزل        متخصصین مجرب       گارانتی تا 12 ماه       کمترین هزینه        تعمیر همه مدل ها

رایج ترین خرابی های تلویزیون ها

 • تلویزیون خاموش است و روشن نمی شود
 • پنل تلویزیون ضربه خورده و آسیب دیده است
 • صفحه در تلویزیون خطوط عمودی یا افقی ظاهر شده است
 • تلویزیون روشن میشود صدا دارد ولی تصویر ندارد
 • تلویزیون روشن میشود تصویر دارد ولی صدا ندارد
 • تلویزیون روشن نمی شود، چراغ جلو چشمک می زند
 • تلویزیون لحظه ای روشن شده و بعد خاموش میشود
 • روشن می شود و با تاخیر تصویر محو میشود.
 •  تلویزیون تصاویر را بصورت نگاتیو نشان می دهد
 • تصاویر تلویزیون تاخیر دارد و رد تصاویر باقی می ماند
 • تمامی تصاویر و یا قسمتی از آن کم رنگ می شود
 • تلویزیون روشن می شود فقط لوگو نشان میدهد
 • تلویزیون روشن شده و لوگو نشان می دهد بعد تصویر محو می شود
 • صدای تلویزیون واضح نیست و یا خرخر همراه است
 • خطوط عمودی یا افقی کرکره ای روی تصویر ایجاد شده است
 • تلویزیون خود بخود روشن و یا خاموش میشود
 • تلویزیون با تاخیر زمانی روشن میشود
 • پورت های ورودی تلویزیون AVI, VGA, HDMI, Composite نشان نمی دهد.
 • گوشه ای از تصویر تلویزیون سیاه شده است
 • وقتی نور صفحه تلویزیون زیاد می شود تلویزیون خاموش می شود.

تعمیر تلویزیون در غرب تهران

دیجی تکنیک بزرگترین و معتبرترین مجموعه تعمیر تلویزیون در غرب تهران محسوب می شود، این مجموع پیش از این در غرب تهران و در منطقه 5 فعالیت داشته است، مرکز تخصصی دیجی تکنیک هم اکنون فعالیت گسترده ای دارد و علاوه بر انجام تعمیر تلویزیون در غرب تهران، در کل مناطق تهران و اطراف تهران نیز خدمات ارائه می دهد.

کارگاه مرکزی دیجی تکنیک، تعمیر تلویزیون در غرب تهران در جاده مخصوص کرج، کوی بیمه دوم واقع شده است.

تعمیر تلویزیون در تهران

مرکز تخصصی دیجی تکنیک در خصوص ارائه خدمات و تعمیر تلویزیون در تهران و حومه، در کلیه مناطق تهران فعالیت دارد، این مرکز پس از دریافت درخواست مشتری، تکنسین های مربوطه را از نزدیک ترین شعبه انتخاب و به محل مشتری اعزام می نماید.

مراحل درخواست تعمیر تلویزیون در دیجی تکنیک

تماس تلفنی با دیجی تکنیک

جهت سفارش تعمیر تلویزیون در تهران می توانید با شماره های 02144693273 و یا 02144692755 در ساعات اداری مرکز دیجی تکنیک تماس حاصل نمایید.

ثبت سفارش آنلاین

کاربران می توانند درخواست تعمیرات تلویزیون خود را بصورت آنلاین و شبانه روزی در سایت دیجی تکنیک ثبت نمایند. فرم ثبت آنلاین

ثبت سفارش با قابلیت پیگیری آنلاین

همچنین کاربران علاقمند می توانند سفارش تعمیر تلویزیون خود را بصورت آنلاین که درخواست ها قابلیت پیگیری و بصورت شبانه روزی دارد ثبت نمایند. در این نوع سفارش آنلاین کاربران میتوانند هر لحظه از وضعیت سفارش و اطلاعات در خصوص تعمیر دستگاه خود مطلع باشند.

تمامی گزارشات تکنسین ها و کارشناسان فنی و هزینه های سفارش و کلیه اطلاعات مربوط به تعمیر دستگاه در پنل کاربری مشتریان ظاهر می شود. کاربر میتواند اطلاعات را در پنل خود مشاهده کند و نظر خود را در همه موارد ثبت نماید. ثبت ایمیل کاربران در این روش الزامی است. فرم سفارش با پیگیری آنلاین

هزینه تعمیر تلویزیون 

اجرت ها و هزینه تعمیر تلویزیون با توجه به نوع خرابی و قطعات آن متفاوت است، عواملی چون سایز و مدل و قیمت قطعات مصرفی هزینه تعمیر تلویزیون را تعیین می کند. در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک هزینه ها منصفانه است و نسبت به شرایط  مشتری بصورت حداقلی محاسبه می شود.

در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک بمنظور پایین آوردن هزینه تعمیر تلویزیون، تعمیر قطعات و بردهای تلویزیون در اولویت میباشد و تکنسین های این مرکز در حد امکان و با در نطر گرفتن کیفیت و گارانتی دستگاه، لوازم اصلی تلویزیون را تعمیر و نصب می کنند، و در صورتیکه امکان تعمیر لوازم و قطعات میسر نباشد، قطعه یا برد معیوب با مدل اصلی تلویزیون تعویض و نصب خواهد شد.

پشتیبانی و گارانتی تعمیر تلویزیون

در مرکز تخصصی دیجی تکنیک تخصص، کیفیت و رضایت مشتری بسیار اهمیت دارد، و مواردی مهمی هستند که امتیازات مجموعه و متخصصین را تعیین می کنند، در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک پشتیبانی و گارانتی تعمیر تلویزیون اهمیت دارد و برای تلویزیون های تعمیر شده از طرف این مرکز گارانتی سرویس ثبت می شود.

شاید تجربه کرده باشید و دستگاه خود را به یک تعمیرکار بی تجربه سپرده اید و از نتیجه آن ناراضی بوده اید و چه بسا شاید با خسارت های جبران ناپذیری روبرو بوده اید، در شرایط کنونی و بالا بودن قیمت های تلویزیون و لوازم الکترونیکی اهمیت این موضوع بیش از پیش روشن است، و در تعمیر تلویزیون تجربه و دانش تکسین ها موضوع بسیار مهمی است.

کنترل کیفیت تعمیر تلویزیون

پس از پایان انجام تعمیر تلویزیون در دیجی تکنیک، تمامی تسک ها و  کارهای انجام شده توسط بازرسین فنی مورد بررسی قرار می گیرد و کیفیت تعمیر تلویزیون توسط بازرسین فنی تلویزیون تایید می شود و در نهایت برای تحویل به مشتری اقدامات صورت می گیرد.

با توجه به پیشرفت های فناوری در تولید تلویزیون که این صنعت را به سمت و سوی تلویزیون های هوشمند سوق داده است، مهدسین و تکنسین های تعمیر تلویزیون مجموعه دیجی تکنیک از تخصص و  آموزش های دوره ای  لازم برخوردار می شوند و حداقل تجربه تکنسین ها و متخصصین این مرکز حدود 12 سال میباشد.

فرم ثبت درخواست تعمیر تلویزیون

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ضمیمه ها

2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *