درباره ما

درباره دیجی تکنیک

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی و محصولات الکترونیک و کامپیوتر

دیجی تکنیک، مرکز تخصصی تعمیرات لوازم الکترونیک و محصولات خانگی، برند مطرح با بیش از ۲۸ سال سابقه در حوزه تعمیرات و خدمات حرفه ای محصولات الکترونیک و کامپیوتر فعالیت دارد.

این مرکز با مدیریت علی حیدری در حالی ادامه دارد که در سال ۱۳۷۲ پس از طی دوره های فنی و حرفه ای کارگاه تعمیراتی کوچک تاسیس و با امکانات محدود فعالیت خود را شروع کرد. عمده فعالیت ابتدایی کارگاه تعمیر رادیو و انواع دستگاههای صوتی تصویری و تلویزیون های سیاه و سفید و رنگی نسل CRT بوده است.

این مرکز در حال حاضر در حوزه تعمیرات محصولات خانگی و سیستم های الکترویک و کامپیوتر خدمات گسترده ای ارائه می کند. مرکز تخصصی دیجی تکنیک بر علوم فنی و تکنیکی و مهندسین و تکنسین های باتجربه و آموزش دیده تکیه دارد و در راستای مشتری مداری و حفظ حقوق مشتری توانسته رضایت کامل کاربران خود را بدست آورد و در ارائه خدمات ویژه و گسترده پیشرو و متمایز باشد.

برخی خدمات ویژه ما:

  • کارشناسی و مشاوره رایگان
  • ایاب و ذهاب رایگان
  • پذیرش در محل و حمل رایگان
  • هزینه های منصفانه
  • گارانتی سرویس ۶ الی ۱۲ ماهه
  • کادر متخصص و مجرب

پذیرش در محل

اطلاعات بیشتر

سرویس در محل

اطلاعات بیشتر

گارانتی طلایی سرویس

اطلاعات بیشتر

خدمات حرفه ای

ما در ارائه خدمات حرفه ای هستیم

چرا مشتریان ما را انتخاب می کنند؟

۲۸+سال تجربه
۲۰۰+تکنسین مجرب
۴۵۰مشتری ماهانه
۲۵۰۰۰+مشتری راضی
کیفیت خدمات

تضمین کیفیت و گارانتی خدمات

اولویت ما کیفیت خدمات ماست

کیفیت خدمات ارائه شده و رضایت کامل مشتری دو اصل اساسی مرکز خدمات دیجی تکنیک محسوب می شود و بر این اساس تمامی تعمیرات و خدمات ارائه شده در این مرکز با صرف قطعات اصلی و دقت و نظارت کامل صورت میگیرد و پس از انجام کار تعمیرات برای دستگاهها گارانتی سرویس ثبت می شود.

تمامی تعمیرات و خدمات انجام شده در این مرکز مورد ارزیابی کیفیت عملکرد قرار می گیرد.

99%

کیفیت خدمات

98%

رضایت مشتریان

98%

رضایت از هزینه ها

96%

اعتماد مشتریان

برای انجام یک سرویس موفق از ما کمک بگیرید!

همکاران متخصص ما آماده پاسخگویی سوالات شما هستند 

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید

نمونه مشتریان راضی ما

بنده تلویزیون سونی دارم و مشکل تصویر پیدا کرده بود و چندبار برای تعمیر به تعمیرگاه تلویزیون برده بودم و متاسفانه نتیجه مطلوب نگرفته بودم، تا اینگه با دیجی تکنیک تماس گرفتم و مشکل تلویزیون را مطرح کردم تکنیسن دیجی تکنیک اومدند بازرسی کردند و تلویزیون را به کارگاه بردند و دو روز بعد تلویزیون را تعمیر شده و با ۶ ماه گارانتی به منزل آوردند، عملکرد و کیفیت کار این شرکت بسیار رضایتبخش و ستودنی است.

 

ناصر صوفی

image
با سلام و عرض خسته نباشید خواستم تشکر کنم بابت زحماتی که کشیدید و جاروبرقی ما رو تعمیر کردید. از جای دیگه هم قیمت گرفته بودم تقریبا با نصف قیمت انجام دادید بدون هزینه اضافی و گارانتی هم کردید. سپاسگزارم و دعاگوی شما

 

علیپور

image
با سلام و تشکر از مدیریت و پرسنل آن شرکت دستگاه تلویزیون بنده را زحمت کشیدند و تعمیر کردند تلویزیون بسیار عالی شده و از همه مهمتر خیال من رو راخت کردند و یک سال ضمانت کردند. خواستم از زحمات شما قدردانی کنم و رضایت و خوشحالی خودم را ابراز نمایم موفق و پیروز باشید. 

کاظم زاده

image
image
image
image