تعمیر تلویزیون پلاسما

مرکز تعمیر تلویزیون پلاسما

مرکز تخصصی دیجی تکنیک با 28 سال سابقه در تعمیرات تلویزیون و محصولات صوتی و تصویری، تعمیر تلویزیون پلاسما را بطور کاملا تخصصی در استان تهران و کرج فعال می دهد. تمامی خدمات و تعمیرات این مرکز دارای گارانتی و خدمات ویژه می باشد. تلفن های تماس 02144693273 – 02144692755

ایاب ذهاب رایگان

تلویزیون پلاسما

در تلویزیون پلاسما از صفحه نمایش نوع (PDP) صفحه تخت استفاده شده که از میلیون‌ها سلول ریز حاوی گازهای یونیزه شده (پلاسما) که تحت تاثثیر میدان های الکتریکی تحریک می شود.

تلویزیون های پلاسما اولین نمایشگرهای صفحه تخت بزرگ (با قطر بیش از 32 اینچ) بودند که برای عموم در بازار عرضه شدند. کمپانی پاناسونیک این نسل تلویزیون های ۵۵ اینچ را اولین بار در سال ۲۰۱۳ تولید کرد.

حدودا تا سال ۲۰۰۷، نمایشگرهای پلاسما PDP در تلویزیون های ۳۰ اینچ (۷۶ سانتی متر) و بزرگتر مورد استفاده قرار می گرفت، و تا سال ۲۰۱۳ تلویزیون های پلاسما به دلیل برخی معایب و در رقابت با LCD های ارزان قیمت تقریباً تمام سهم بازار تلویزیون  را از دست داد.

تلویزیون های پلاسما تولید شده توسط شرکت های بنام چون پاناسونیک، سامسوگ و الجی در بازار ایران نیز رونق داشت و هنوز هم در خانه ها و شرکت های ایرانی استفاده می شوند.

مهم‌ترین ویژگی‌ تلویزیون‌های پلاسما

عمق سیاهی تصویر: تلویزیون‌های پلاسما عمق بهتری از رنگ سیاه نسبت به تلویزیون‌های LCD و LED نمایش می‌دهند. این ویژگی در تماشای فیلم‌ها و محتواهای تیره بسیار مؤثر است.

نسبت کنتراست تصویر: تلویزیون‌های پلاسما نسبت کنتراست بالاتری دارند، که باعث نمایش تصاویر واقعی‌تر می‌شود.

سرعت تغییر فریم: تلویزیون‌های پلاسما از نرخ بروزرسانی بالا برخوردار هستند و تاری در تصاویر حرکتی ندارند که در فیلم‌های اکشن و مسابقات محسوس است.

ایراد های متداول تلویزیون های پلاسما:

 • تلویزیون پلاسما روشن نمی شود
 • تصویر تلویزیون پلاسما سفید شده است
 • تلویزیون پلاسما روشن میشود صدا دارد و تصویر ندارد
 • تلویزیون پلاسما روشن میشود تصویر دارد و صدا ندارد
 • تلویزیون پلاسما لحظه ای روشن شده و سپس خاموش میشود
 • تلویزیون پلاسما روشن می شود و با تاخیر تصویر محو میشود.
 • از داخل تلویزیون پلاسما صدای تق تق شنیده می شود
 • تلویزیون پلاسما تصویر خط افقی یا عمودی دارد
 • تصاویر تلویزیون پلاسما نگاتیو یا کم رنگ می شود
 • تصویر تلویزیون پلاسما فقط لوگو (آرم) تلویزیون را نشان میدهد
 • صدا تلویزیون پلاسما واضح نیست و با خرخر همراه است
 • تصویر تلویزیون پلاسما  شطرنجی می شود
 • تلویزیون پلاسما خود به خود روشن و یا خاموش میشود
 • تلویزیون پلاسما با تاخیر روشن یا خاموش میشود
 • یکی از پورت های ورودی AVI, VGA, HDMI, Composite تلویزیون پلاسما مشکل دارد.

تعمیر تلویزیون پلاسمای الجی

تلویزیون پلاسمای ال جی یکی از تلویزیون‌های برتر در بازار جهانی است که توانسته است به عنوان یکی از بهترین تلویزیون‌های پلاسمای با کیفیت بالا شناخته شود. تلویزیون های پلاسمای ال جی در مدل ها و اندازه های مختلفی تولید شده اند. اما تعمیر تلویزیون پلاسمای ال جی نیازمند تخصص و دانش است و به مهارت خاصی نیاز دارد.

تعمیر تلویزیون پلاسما در تهران

مراکز تعمیر تلویزیون های پلاسما در تهران کم رنگ شده است، و این به دلیل این است که لوازم و قطعات تلویزیون پلاسما دیگر تولید نمی شود و از رده خارح شده است. و قطعات موجود در بازار برای این مدل تلویزیون ها نسبتا گران هستند. تعمیر تلویزیون پلاسما در تهران و در مراکز معتبر امکانپذیر است.

تعمیر تلویزیون پلاسمای الجی در تهران

برای تعمیر تلویزیون پلاسمای الجی در تهران می توانید به مرکز تخصصی تعمیرات دیجی تکنیک مراجعه نمایید. کارگاه مرکزی دیجی تکنیک در غرب تهران و در شهرک اکباتان مستقر می باشد

تعمیر تلویزیون پلاسمای سامسونگ

تلویزیون‌های پلاسمای سامسونگ نیز از جمله تلویزیون‌های برتر و با کیفیت بالا در بازار هستند. که مذل های زیادی تولید کرده است و در ایران هم کابران زیادی دازد. برای تعمیر تلویزیون پلاسمای سامسونگ نیز بهتر است به مراکز مجاز و تعمیرکاران متخصص و باتجربه مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون پلاسمای سامسونگ در تهران

برای تعمیر تلویزیون پلاسمای سامسونگ در تهران می توانید به شعبات مرکز تخصصی تعمیرات دیجی تکنیک مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون پلاسمای پاناسونیک

تلویزیون‌های پلاسمای پاناسونیک با کیفیت بالا و عملکرد برتر خود در بازار خارجی و داخلی محبوبیت زیادی پیدا کردند. و به دلبل طراحی پیچیده ای که دارند، سرویس و حهت تعمیر تلویزیون پلاسمای پاناسونیک باید به تعمیرکاران متخصص و کارآزموده مراجعه شود.

تعمیر تلویزیون پلاسمای پاناسونیک در تهران

برای تعمیر تلویزیون پلاسمای پاناسونک در تهران می توانید به مرکز تخصصی تعمیرات دیجی تکنیک مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون پلاسما در دیجی تکنیک

مرکز تخصصی دیجی تکنیک یکی از مجهزترین مرکز تعمیرات تلویزیون های پلاسما در ایران بشمار می زود، این مرکز تعمیر تلویزیون های پلاسما را بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهد و توانایی حل مشکلات همه مدل های تلویزیون های پلاسما را دارد.

هزینه تعمیر تلویزیون پلاسما

هزینه تعمیر تلویزیون پلاسما بدلیل تنوع خرابی های این نوغ تلویزیون که در بالا لیست شده متفاوت است، هزینه تعمیر تلویزیون های پلاسما بستگی به نوع خرابی و قطعات مصرف شده دازد. البته قطعات و لوازم تلویزیون های پلاسما به مراتب گرانتر از قطعات تلویزیون های ال ای دی یا ال سی دی می باشد.

هزینه تعمیر تلویزیون پلاسما ال جی

هزینه تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ

هزینه تعمیر تلویزیون پلاسما پاناسونیک

فرم مشاوره و ثبت درخواست تعمیر تلویزیون

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *