تعمیر کامپیوتر و سخت افزار

تعمیر کامپیوتر در دیجی تکنیک

مرکز تخصصی دیجی تکنیک بیش از دو دهه در حوزه خدمات و تعمیرات الکترونیک و کامپیوتر فعالیت مستمر دارد. این مرکز به لطف تجهیزات پیشرفته کارگاهی و تعمیراتی آماده ارائه خدمات و تعمیر کامپیوتر، تعمیرات سخت افزار کامپیوتر و تعمیر لپ تاپ می باشد. تعمیر کامپیوتر در دیجی تکنیک شامل تعمیرات کیس های کامپیوتر، تعمیر مادربرد، تعمیر کارت گرافیک، تعمیر پاور ساپلای و تعمیر لوازم جانبی کامپیوتر می باشد.

دفتر مرکزی دیجی تکنیک، مرکز تخصصی تعمیر  کامپیوتر ، در شهرک اکباتان، خیابان آزمون نیا، میدان سالاری، کوچه بیستم پلاک 4 واقع است. تلفن تماس: 02144693273 – 02144693273

تعمیر کامپیوتر خانگی home computre repairdigiteknic.com computer repair

کامپیوترهای خانگی، قدیمی ترین سیستم هایی محسوب می شوند که کاربرد خانگی داشتند، قبل از اینکه کامپیوترهای همراه و مدرن وارد زندگی مردم بشوند، کامپیوترهای خانگی در خانه ها و ادارات بصورت گسترده استفاده داشته اند که به کامپیوترهای پی سی معروف هستند. گسترش استفاده و پیشرفت روز افزون علوم و فناوری کامپیوترهای خانگی باعث شده سخت افزارهای پیشرفته و پر سرعت جایگزین سیستم های قبلی شوند و به طبع آن نرم افزارها نیز ارتقا پیدا کند.

بنابراین کامپیوتر های قدیمی تر بنا به نیاز امروزی و جهت راه اندازی نرم افزار های جدید، نیازمند به روز رسانی هستند. بطور مثال سی پی یو CPU و برد مادر Main Board از سخت افزارهای بسیار ضروری و مهمی هستند که نیاز به ارتقا دارند تا بتوانند با سیستم های عامل و نرم افزارهای به روز هماهنگ شوند و قدرت اجرای برنامه ها و اپلیکیشن ها را داشته باشند.

جهت مشاوره تعمیر و یا ارتقاء کامپیوترهای خانگی خود میتوانید با مرکز تعمیرات دیجی تکنیک تماس حاصل نمایید و یا درخواست تعمیرات خود را از طریق فرم موجود در انتهای این صفحه بصورت آنلاین ثبت نمایید. پس از دریافت سفارش با شما تماس خواهیم گرفت.

هزینه تعمیر کامپیوتر خانگی

هزینه تعمیر کامپیوتر خانگی بر اساس نوع خدمات و خرابی سیستم کامپیوتر کاملا متفاوت و متغییر است، و هزینه نهایی بسته به نوع خدمات یا نوع قطعه یا لوازم مصرفی دارد، و اگر قطعه ای تعویض شود هزینه جداگانه محاسبه می  شود . معمولا خدمات نرم افزاری نسبت به تعمیرات سخت افزاری هزینه های کمتری دارد.

تعمیر کامپیوتر در دیجی تکنیک

مرکز تخصصی دیجی تکنیک بیش از دو دهه تعمیرات در حوزه الکترونیک و کامپیوتر فعالیت مستمر دارد. این مرکز به لطف تجهیزات پیشرفته کارگاهی و تعمیراتی آماده ارائه کلیه خدمات کامپیوتر و تعمیرات تخصصی سخت افزار کامپیوتر می باشد. تعمیر کامپیوتر در دیجی تکنیک شامل تعمیرات کیس های کامپیوتر، تعمیرات مادربرد، تعمیرات کارت گرافیک، تعمیرات پاور ساپلای و تعمیرات لوازم جانبی می باشد.

دفتر مرکزی دیجی تکنیک، مرکز تخصصی سیستم های کامپیوتر و الکترونیک، در شهرک اکباتان، خیابان آزمون نیا، میدان سالاری، کوچه بیستم پلاک 4 واقع است. تلفن تماس: 02144693273 – 02144693273

تعمیر مادربرد کامپیوتر Mainboard repairdigiteknic.com mainboard repair

تعمیر مادربرد کامپیوتر از نیازهای ضروری در دنیای کامپیوتر امروزی محسوب می شود، مادربرد motherboard یا برد مین که از قطعات الکترنیکی و چیپست های تشکیل شده، اصلی ترین قطعه کامپیوترهای خانگی یا PC است که مرکز پردازش یا CPU را در دل خود جای داده است، تمامی لوازم و تجهیزات کامپیوتر از طریق درگاه های محتلف به این برد متصل می شوند و کنترل تمامی قطعات و لوازم کامپیوتر بعهده مادربرد کامپیوتر است.

مادربرد کامپیوتر در اثر کارکرد طولانی مدت و یا استفاده نادرست و یا در اثر اتصالات ناخواسته، ممکن است دچار فرسودگی و خرابی شود و به تعمیر و سرویس نیاز داشته باشد. قطعه برد مین کامپیوتر پیچیده ترین قطعه کامپیوتر است بنابراین تعمیر مادربرد کامپیوتر کار هر کسی نیست و به تجربیات، تخصص و تجهیرات کارگاهی خاص نیازمند است که برخی شرکت ها توانایی تعمیر مادربرد کامپیوتر را دارند و از عهده این امر برمیایند.

تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر VGA rpair

تعمیر کارت گرافیک vga

تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر همانند تعمیر برد مین کامپیوتر حائز اهمیت است. این سخت افزار در اصل قطعه بسیار مهم و با ارزش یک سیستم کامپیوتری محسوب می شود، خصوصا وقتی پای برنامه های گرافیکی و یا انیمیشن و بازی با سیستم کامپیوتر درمیان باشد. انواع کارت گرافیکی در بازار به فروش میرسند، برخی برای کارهای معمولی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند و برخی نیز برای کارهای حرفه ای و گرافیک و بازی طراحی شده اند.

با توجه به این نگته مهم که کارت های گرافیک حرفه ای که خاص کارهای گرافیکی سطخ بالا و بازی های سنگین طراحی شده، چیپ های و سخت افزار رده بالا و گران قیمت به کار رفته است و این نوع کارت های گرافیک بسیار گران قیمت هستند و ممکن است بیشتر از خود سیستم کامپیوتری ارزش قیمتی داشته باشد. بنابراین بهتر است نکات ایمنی لازم طبق دستورات سازنده برای این نوع کارت گرافیک باید رعایت شود.

مرکز سخت افزار دیجی تکنیک، تعمیر کارت گرافیکی کامپیوتر را بصورت فوق تخصصی انجام می دهد.

تعمیر منبع تغذیه کامپیوتر (پاورساپلای) Computer Power Supply repair

digiteknic.com power supply repair

تعمیر منبع تغذیه کامپیوتر یکی از آیتم های مهم در خدمات و تعمیرات سیستم های کامپیوتری است. منبع تغذیه یا به اصطلاح پاورساپلای کامپیوتر انرژی الکتریکی لازم را از برق شهر تامین می کند، و تمامی بحش ها و سخت افزارهای سیستم را تغذیه می کند، حاصل خروجی منبع تغذیه کامپیوتر از طریق مادر برد به تجهیرات جانبی متصل به کامپیوتر را نیز تغذیه می کند، بنابراین این قطعه سخت افزاری وظیفه مهمی در سیستم کامپیوتر ایفا می کند و مهم است که پاورساپلای سیستم کامپیوتر خود را با دقت کافی انتخاب کنیم.

منبع نغذیه کامپیوتر نیروی الکتریکی تمامی قسمت های کامپیوتر را تامین می کند. این قطعه سخت افزار از نوع سوئیچینگ طراحی شده است و در توان های مختلف برای انواع کیس ها تولید می شود. منبع تغذیه کامپیوتر ولتاژ های خروجی استاندارد برای راه اندازی مادربرد و سایر سخت افزارهای سیستم کامپیوتر را تامین می کند. مهم ترین ولتاژهای استاندارد منبع تغذیه کامپیوتر عبارت است از 12v, 5.0v, 3.3v

یک مقاله جداگانه آموزش تخصصی تعمیر منبع تغذیه منتشر خواهد شد.

مرکز تخصصی دیجی تکنیک تعمیر پاورساپلای (منبع تغذیه) کامپیوتر را بصورت حرفه ای و با گارانتی انجام می دهد.

تعمیر کامپیوتر در غرب تهران

مرکز تخصصی دیجی تکنیک در حوزه خدمات و تعمیر کامپیوتر و سخت افزار قدمت طولانی دارد. این مرکز بطور گسترده در تمامی مناطق غرب تهران خدمات ارائه می دهد و تعمیرات سخت افزار و خدمات کامپیوتر در عرب تهران نیز انجام انجام می پذیرد. تمامی خدمات کامپیوتر و تعمیرات سخت افزار این مرکز بصورت تخصصی انجام می شود و برای تمامی خدمات گارانتی سرویس ارائه می شود.

تعمیر کامپیوتر در شهرک اکباتان

دفتر مرکزی دیجی تکنیک شعبه غرب تهران در شهرک اکباتان واقع شده است. مشتریان عزیز می توانند جهت برخورداری از خدمات مشاوره و همچنین تعمیر کامپیوتر در شهرک اکباتان بصورت حضوری به آدرس این مرکز مراجعه نمایند. و یا درخواست خدمات و تعمیر کامپیوتر خود را بصورت آنلاین و با استفاده از فرم تعمیرات در پایین همین صفحه اعلام نمایند. کارشناسان فنی ما پس از دریافت سفارش با مشتریان تماس خواهند گرفت.

دفتر مرکزی تعمیر کامپیوتر دیجی تکنیک: شهرک اکباتان، کوی بیمه دوم، میدان سالاری، بیستم شرقی، پلاک4

تعمیر نرم افزار کامپیوتر

تعمیر نرم افزار کامپیوتر از ضروریات تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری است. مشکلات نرم افزاری کامپیوترهای خانگی و اداری دور از انتظار نیست و شایع ترین مشکلات در سیستم عامل کامپیوتر ها مشاهده می شود، در اینصورت معمولا کارکرد کامپیوترها را کند و مختل می شود. و این بیشتر به دلیل این است که در ایران اکثر سیستم های عامل اصلی و ارژینال نیستند و امکانات به روز رسانی برای سیستم عامل های قفل شکسته محدود است و امنیت این نوع سیستم ها به مرور زمان کاهش می یابد.

تعمیر نرم افزار کامپیوتر در شهرک اکباتان

دفتر مرکز خدمات و تعمیر نرم افرار کامپیوتر در شهرک اکباتان در کوی بیمه دوم، میدان سالاری، کوچه بیستم شرقی واقع است، مشتریان گرامی می توانند جهت دریافت خدمات نرم کامپیوتر در شهرک اکباتان به آدرس این مرکز مراجعه نمایند و یا جهت دریافت خدمات در منزل، با مرکز تعمیرات دیجی تکنیک تماس حاصل نمایند.

تعمیر سخت افزار کامپیوتر

تعمیر سخت افزار کامپیوتر شامل خدمات تعویض یا تعمیر قطعات و سخت افزار کامپیوتر است، سخت افزار کامپیوتر شامل مین برد یا مادربرد کامپیوتر MainBoard، کارت های گرافیک VGA، منبع تغذیه کامپیوتر Power Supply، انواع هارد و رم ها و لوازم جانبی کامپیوترها است. همه این سخت افزارها احتمال خرابی و معیوب شدن دارند، اکتر این قطعات سخت افزاری امکان تعمیر و رفع عیب دارند و با تعمیر مشکلات سیستم ها مرتفع می شود. در صورت غیر قابل تعمیر تعمیر بودن قطعه باید با نمونه قطعه مشابه و سازگار با سیستم تعویض شود.

تعمیر سخت افزار کامپیوتر در شهرک اکباتان

دفتر مرکزی خدمات و تعمیر سخت کامپیوتر در شهرک اکباتان و در کوی بیمه دوم، میدان سالاری، بیستم شرقی پلاک 4 واقع شده است

مشتریان گرامی می توانند جهت دریافت خدمات سخت افزار کامپیوتر در شهرک اکباتان به آدرس این مرکز مراجعه نمایند و یا جهت دریافت خدمات در منزل، با مرکز تعمیرات دیجی تکنیک تماس حاصل نمایند.

تعمیر کامپیوتر در منرل و محل مشتری

ارائه خدمات و تعمیر کامپیوتر در منزل و محل مشتری در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک برای کلیه مناطق تهران امکانپذیر می باشد، این مرکز در کلیه مناطق تهران بصورت تخصصی خدمات نرم افزار و سخت افزار  ارائه می دهد. در این مرکز پس از دریافت سفارش مشتری و هماهمگی های لازم، تکنسین های فنی به محل مشتری اعزام می شود. تعمیر کامپیوتر در منزل و محل مشتری نیز شامل گارانتی سرویس می باشد.

تعمیر لوازم جانبی کامپیوتر

تعمیر لوازم جانبی کامپیوتر از آنجایی اهمیت پیدا می کند که بدانیم بدون اتصال کامپیوتر یا کیس های کامپیوتر، به لوازم جانبی عملا قابل استفاده نیتسند. و مخصوصا کامپیوترهای اداری و خانگی که ورودی و خروجی آنها مستلزم اتصال به لوازم جانبی است. برخی لوازم جانبی به خروجی کامپیوتر ها متصل می شوند و برخی از آنها به ورودی کامپیوتر یا کیس ها متصل هستند.

تعمیر لوازم جانبی کامپیوتر که در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک انجام می پذیرد، شامل:

تعمیر چاپگر لیزری

تعمیر چاپگر لیزری در مرکز تخصصی دیجی تکنیک و با بالاترین کیفیت انجام می شود، این مرکز برای چاپگرهای لیزری سیاه و سفید و همچنین برای چاپگرهای لیزری رنگی، خدمات تخصصی ارائه می دهد. برای تمامی خدمات و تعمیرات چاپگرها گارانتی سرویس ثبت می شود و دستگاه های مشمول گارانتی در طول مدت گارانتی تحت گارانتی و سرویس این مرکز قرار خواهند گرفت.

تعمیر چاپگر لیزری سیاه و سفید

تعمیر چاپگر لیزری رنگی

تعمیر چاپگر چندکاره لیزری

تعمیر اسکنر

تعمیر مانیتور

تعمیر هدست های حرفه ای با سیم و بی سیم

تعمیر اسپیکر کامپیوتر

فرم درخواست خدمات کامپیوتر

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر 01
تعمیر کامپیوتر دیجی تکنیک
تعمیر کامپیوتر digiteknic
digiteknic computer repair cpu
digiteknic computer repair flat
digiteknic computer repair ram
digiteknic-logo

مرکز تخصصی خدمات دیجی تکنیک

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی، تلویزیون، محصولات دیجیتال و صوتی و تصویری

  • فعال در کل مناطق تهران و کرج
  • گارانتی سرویس 6 الی 12 ماه
  • ایاب ذهاب و مشاوره رایگان
  • پذیرش در محل مشتری
  • هزینه های منصفانه
اطلاعات بیشتر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *