تعمیر تلویزیون ال سی دی

مرکز تعمیر تلویزیون ال سی دی

تلویزیون های ال سی دی (LCD) بعنوان اولین نمایشگرهای با تکنولوژی کریستال مایع با ضخامت کم معرفی شدند و به مرور زمان نمایشگرهای باریک با طیف رنگ بسیار با کیفیت تولید و به بازار جهانی عرضه شدند. نور پس زمینه (Backlight) ال سی دی ها از لامپ های فلودسنت نازک CCFL ساخته میشوند.

در مرکز خدمات دیجی تکنیک تعمیر تلویزیون ال سی دی LCD بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می پذیرد. خدمات ویژه و گارانتی سرویس برای این خدمات آرائه میشود.

ایراد تلویزیون ال سی دی شما ممکن است یکی از موارد لیست زیر باشد:

 • تلویزیون ال سی دی روشن نمی شود
 • صفحه نمایس  تلویزیون ال سی دی آسیب یا ضربه دیده است
 • تلویزیون ال سی دی روشن میشود صدا دارد و تصویر ندارد
 • تلویزیون ال سی دی روشن میشود صدا ندارد ولی تصویر دارد
 • تلویزیون لحظه ای روشن می شود و سپس خاموش میشود
 • تلویزیون روشن می شود و تصویر با تاخیر قطع می شود.
 • تصاویر تلویزیون ال سی دی نگاتیو یا کم رنگ می شود
 • تصویر فقط لوگوی تلویزیون را نشان میدهد
 • صدای تلویزیون واضح نیست و خرخر می کند
 • در صفحه تلویزیون ال سی دی خطوط عمودی یا افقی افتاده است
 • تلویزیون ال سی دی خود به خود روشن و یا خاموش میشود
 • تلویزیون ال سی دی با تاخیر روشن یا خاموش میشود
 • یک یا چندتا از ورودی های VGA , AVI, HDMI, Composite و Usb معیوب است.

هرگاه موارد بالا در تلویزیون خود مشاهده کردید، برای تعمیر تلویزیون خود بهتر است سریعا به مراکز مجاز تعمیرات تلویزیون مراجعه کنید. و توجه کنید که روشن مانده تلویزیون معیوب، ممکن است وضعیت دستگاه را وخیم تر کند و یا به سایر قطعات تلویزیون آسیب های جدی وارد کند. بنابراین بهتر است تلویزیونی که ایراد پیدا کرده، تا وقتی که عیب آن مرتفع نشده استفاده نشود.

تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی

مرکز تخصصی دیجی تکنیک تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی را بصورت حرفه ای و تخصصی و با گارانتی سرویس یک ساله انجام می دهد. برای ثبت سفارش تعمیر می توانید بصورت آنلاین شبانه روزی در سایت ثبت نمایید و یا با شماره های 02144693273 و 02144692755 تماس حاصل نمایید.

تلویزیون سونی و قابلیت های آن

تلویزیون‌های ال‌سی‌دی سونی از تکنولوژی بک لایت CCFL استفاده ی کند، و به لحاظ کیفیت برتر و دوام بالای خود، به عنوان یکی از محصولات برجسته در عرصه تکنولوژی تلویزیون‌ها شناخته می‌شوند. این تلویزیون‌ها به مرور زمان بیش از دو دهه، به دلیل عملکرد برتر و کیفیت تصویر بی‌نظیرشان، در میان مصرف‌کنندگان شهرت فراوانی کسب کرده‌اند.

اعتبار بالای تلویزیون‌های سونی در بازار، ناشی از عواملی چون استفاده از فناوری پیشرفته، طراحی زیبا، و قابلیت‌های ویژه مانند کیفیت صدا و تصویر باکیفیت است. این عوامل باعث شده که تلویزیون‌های سونی انتخابی محبوب برای مصرف‌کنندگان باشند و از اعتماد و اعتبار بیشتری برخوردار باشد.

تلویزیون ال سی دی سونی

شرکت سونی در سال 2005 خطوط تولید تلویزیون های با نام  “WEGA” را متوقف کرد و پس از آن همه تلویزیون های این شرکت با نام سونی براویا شناخته می شوند. و مدل های تلویزیون سونی با یک حرف الفبا نامگذاری شدند، کمپانی سونی خط تولید تلویزیون های ال سی دی خود را از 2005 آغاز کرد.

تاریخچه و مدل های تلویزیون ال سی دی سونی

به برخی از تلویزیون های سونی میپردازیم که در ایران هم استفاده و طرفدار دارند و عیب ها و خرابی های آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم. همانطور که اشاره شد سونی ساخت تلویزیون های ال سی دی خود از سال 2005 شروع کرد. تلویزیون های ال سی دی اولیه سونی در این سال از 23 اینچ تا 40 اینچ ساخته شدند.

ساده ترین مدل ال سی دی سونی KLV-S23A10 بود که کیفیت قابل قبولی داست. کنتراست آن به 8000:1 می رسید و فاقد پورت اچ دی ام آی بوده است. مدل دیگر KLV-V40A10 است که کنتراست آن به 12000:1 می رسد و رزولوشن بالایی برخوردار است و از اچ دی ام آی پشتیبانی می کند و در زمان خودش تکنولوژی جذاب به حساب می آمد.

سونی در سال 2007 اولین بار تلویزیون با رزولوشن اچ دی و تا اندازه نمایشکر 70 اینچ را روانه بازار کرد. کنتراست این تلویزیون ها تا 18000:1 می رسید. معروف ترین تلویزیون های ال سی دی این سال که در ایران هنوز هم استفاده می شود آشنا می شویم و به خرابی های آن می پردازیم.

تعمیر تلویزیون سونی KLV-32S300

علی رغم طراحی خوب و کیفیت ساخت بالای این تلویزیون، در اثر استفاده طولانی مدت خرابی آن دور از انتظار نیست و تعمیر تلویزیون سونی KLV-32S3000 نیاز خواهد بود. این تلویزیون از سیستم های پخش رنگ ها پشتیبانی می کند، خروجی صدای استاندارد 10 واتی دارد. ورودی های این تلویزیون تقریبا کامل است و از پورت های VGA, Component, AVI و از 3 عدد پورت ورودی HDMI پشتیبانی می کند.

تعمیر تلویزیون سونی KLV-32V300

تلویزیون های سونی سری S و سری V در سال 2007 و در سایز های 20، 32، 40 و 46 اینچ تولید شده اند. تلویزیون های سری S سونی بسیار شبیه سری V این شرکت است و از قطعات مشابه استفاده می کنند.

سوابق ما در تعمیر تلویزیون KLV-32S3000 و تلویزیون KLV-32S3000 حاکی است، مدار بک لایت و لامپ های CCFL این مدل ها پس از سال ها کارکرد عمر مفید آن به سر می رسد و به تعویض نیاز پیدا می کند. و مشاهده شده پنل های ال سی دی این مدل تلویزیون سونی در اثر ضربه آسیب دیده و شکسته است. در موارد معدودی، برد تغذیه و بلنگوهای تلویزیون نیاز به تعمیر داشته اند.

تعمیر تلویزیون سونی KLV-32BX300digiteknic.com sony 32BX300

برای تعمیر تلویزیون سونی KLV-32BX300 و سری ال سی دی های سونی BX و کلیه تلویزیون های سونی به مرکز تخصصی دیجی تکنیک مراجعه نمایید. ثبت سفارش تعمیر به روش آنلاین و تماس تلفنی امکانپذیر می باشد.

تلویزیون های سری BX سونی در سال های 2010 و 2011 و 2012 تولید شده اند. تلویزیون های سری BX از مدل های قبلی سونی پیشرفته تر است و نمایشگر آن رنگهای شفاف و زنده تری ارائه می دهد. مدل های ال سی دی سونی 32BX300, 40BX300, 22BX300 بردهای شبیه هم طراحی شده اند و ساخت سال 2010 هستند.

تعمیر تلویزیون سونی KLV-40BX320

تلویزیون سونی KLV-40BX320 و مدل های مشابه 32X320 و 46Bx420 و 40BX420 سال ساخت 2011 هستند و از قطعات مشابه بهره می برند.تعمیر تلویزیون سونی KLV-40BX320 و تمامی مدل های سونی در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک انجام می شود.

تعمیر تلویزیون سونی KLV-46BX450

تلویزیون سونی KLV-46BX450 آخرین و پیشترفته ترین مدل های ال سی دی سونی شناخته می شود، تصویر این تلویزیون فول اچ دی و با رزولوشن 1080P است و سونی از پردازشگر تصویر BRAVIA Engine 3 در آن استفاده کرده است. و همچنین یک دانگل USB در این تلویزیون تعبیه شده است.

تلویزیون سونی KLV-46BX450 بیش از ده سال قدمت دارد و در سال های 2012 و 2013 تولید شده است. تعمیر تلویزیون سونی KLV-46BX450 به دلیل سوابق خرابی های زیر انجام گرفته است.

عیب های متداول تلویزیون سونی KLV-46BX450 
 • تلویزیون سونی KLV-46BX450 خاموش شده است
 • صدای تلویزیون سونی KLV-46BX450 صدا ندارد یا خرخر می کند
 • تصویر تلویزیون سونی KLV-46BX450 پیکسل سوختگی دارد
 • تصویر تلویزیون سونی KLV-46BX450 تاریک شده است
تعمیر تلویزیون ال سی دی

تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ

تعمیر تلویزیون ال سی دی تعمیر تلویزیون ال سی دی LCD سونیLCD الجی

image
image
image
image
image
افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *