تعمیر پنل تلویزیون

صفحه نمایش تلویزیون‌ها که به طور عموم به نام پنل تلویزیون معروف هستند،‌ پنل های تلویزیون که حساس ترین و با ارزش ترین قطعه یک تلویزیون و خروجی سخت افزار تلویزیون است که تصاویر و ویدیوهای پردازش شده را نمایش میدهد. از این رو نگهداری و مراقبت از صفحه نمایش تلویزیون اهمیت پیدا می کند تا نیاز به تعمیر پنل تلویزیون‌ به حداقل ممکن برسد.

صفحات نمایشگر یا پنل تلویزیون های LED و LCD تکنولوژی مشابه و ساختار پیچیده ای دارند، تعمیر پنل های تلویزیون نیازمند تجهیزات کارگاهی خاصی دارد و تکنسین ها و متخصصین این حوزه از تخصص، تجربه، دانش فنی برخوردار می باشند.

در صورتیکه صفحه نمایش تلویزیون شما معیوب شده است، بهتر است تعمیر تلویزیون خود را به مراکز تخصصی تعمیر پنل تلویزیون و یا به افراد متخصین این حوزه بسپارید تا مشکل پنل تلویزیون بصورت تخصصی بررسی شود و تعمیر پنل تلویزیون با ایمنی کامل شود.

تعمیر پنل تلویزیون در دیجی تکنیک

مرکز تخصصی دیجی تکنیک با بیش از دو دهه سابقه در این حوزه، تعمیرات صفحه نمایش و پنل تلویزیون های ال سی دی LCD و ال ای دی LED را بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای ارائه می دهد. این مرکز به تجهیزات کارگاهی پیشرفته و دقیق مجهز است و توانیی رفع عیب و خطوط پنل های مدرن را هم دارد.

ایرادهای اصلی پنل تلویزیون ها

  • تلویزیون تصویر ندارد ولی صدا دارد
  • تلویزیون خط های افقی دارد
  • صفحه نمایش تلویزیون خطوط عمودی دارد
  • تلویزیون خطوط عمودی و افقی دارد
  • کل صفحه نمایش تلویزیون یا قسمتی از آن تاریک است
  • پس از مدتی کارکرد تصویر بهم می ریزد و یا محو می شود
  • تصویر نقاط سیاه و گرد دارد
  • تصویر تلویزیون بصورت نگاتیو پخش می شود
  • رنگ تصاویر تلویزیون غیر عادی است
  • تصاویر تلویزیون سایه دار پخش می شود
  • تصاویر تلویزیون با تاخیر پخش می شود و سایه تصاویر باقی می ماند
  • صفحه نمایش تلویزیون حاله دارد

گارانتی تعمیر پنل تلویزیون

کلیه خدمات و تعمیر پنل تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی توسط مرکز تخصصی دیجی تکنیک دارای گارانتی تعمیر پنل می باشد. و تلویزیون در طول مدت گارانتی، تحت خدمات و پشتیبانی فنی این مرکز قرار می گیرد.

خدمات ویژه دیجی تکنیک

دستگاه تلویزیون بدلیل حساس و شکننده بودن صفحه نمایش آن به ویژه تلویزیون های با صفحه نمایش بزرگتر، نیاز به حفاظت و مراقبت های ویژه دارد. این مرکز به منظور حفظ ایمنی دستگاه، برای حمل و انتقال تلویزیون ها به کارگاه خدمات حمل و نقل ویژه ای در نظر گرفته است.

تعمیر پنل تلویزیون مشتری به دلیل نیاز به تجهیزات آزمایشگاهی و گارگاهی، توسط سرویس های حمل و نقل و تکنسین های این مرکز به کارگاه مربوطه منتقل خواهد شد.

تعمیر پنل تلویزیون سونی

تلویزیون سونی برند محبوب خانواده ها است، شرکت سونی در تولید سیستم های صوتی و تصویری و نمایشگر باکیفیت معروف است، تلویزیون های سونی با کیفیت هستند و نسبتا عمر طولانی تری دارند. با این حال پنل تلویزیون های سونی هم پس از استفاده های طولانی مدت ممکن است دچار نقص و خرابی شوند و یا در اثر عوامل فیزیکی معیوب شده و به تعمیر نیاز داشته باشند.

تعمیر پنل تلویزیون های سونی در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک انجام میشود و برای خدمات و تعمیرات تلویزیون های سونی نیز تخفیفات و خدمات ویژه شامل می شود.

تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

تلویزیون های شرکت سامسونگ از صفحه های نمایش های با کیفیت بهره می برند، و اکثر کاربران ایرانی تلویزیون های برند سامسونگ در منزل دارند، و پنل تلویزیون های سامسونگ هم در اثر استهلاک ویا حمل ونقل، فشار و ضربه و یا عدم رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده معیوب می شود و تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ اجتناب ناپذیر خواهد بود.

در صورتیکه پنل تلویزیون سامسونگ شما معیوب شده و به تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ نیاز دارید می توانید با مرکز تخصصی دیجی تکنیک تماس حاصل نمایید.

تعمیر پنل تلویزیون ال جی

شرکت ال جی بزرگترین تامین کننده صفحهات نمایش در بین تولید کننده هاست و پنل تلویزیون های این برند توسط خود ال جی تولید می شود. پنل تلویزیون های ال جی کیفیت و عمر نسبتا بالایی دارند. پنل تلویزیون های الجی هم پس از استفاده طولانی مدت و یا در اثر حوادث دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر پنل تلویزیون ال جی هم امکانپذیر خواهد بود.

 تعمیر پنل تلویزیون ال جی یکی دیگر از خدماتی است که در مرکز تخصصی دیجی تکنیک ارائه می‌شود. تعمیرات تمامی پنل تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی ال جی در این مرکز انجام می شود

تعمیر پنل تلویزیون ایکس ویژن

محصولات صوتی و تصویری و تلویزیون های ایکس ویژن پس از کم رنگ شدن برند های اصلی و مطرح در عرصه تکنولوژی، به بازار ایران ره پیدا کرد و بعنوان محصولات درجه چندم و ارزان قیمت بخشی از مصارف خوانواده های ایرانی را تشکیل داده است. تعمیر پنل تلویزیون ایکس ویژن به دلیل کیفیت پایین نسبت به رقبا اجتناب ناپذیر است.

پنل تمامی تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی ایکس ویژن در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک انجام میشود، خدمات حمل و گارنتی سرویس برای این خدمات شامل می شود

تعمیر پنل تلویزیون دوو

لوازم خانگی و تلویزیون های دوو چند سالی است که به ایران ورود کرده و با کم رنگ شدن تلویزیون های شرکت های بنام همچون سونی و سامسونگ و ال جی، تلویزیون های این کمپانی در کشور مونتاژ می شود و پر مصرف شده است. تعمیر پنل تلویزیون دوو در ایران و در مرکز تخصصی دیجی تکنیک انجام می شود.

نظرات مصرف کننندگان و بررسی های تعمیرکاران تلویزیون برند دوو نشان میدهد کیفیت و دوام این تلویزیون ها هر چند قابل قبول است ولی از هر نظر به پای بزرگتر ها نمی رسد. پنل تلویزیون های دوو عموما توسط سازنده های چینی تامین می شود.

خرابی پنل تلویزیون های دوو بیشتر مشهود است و احتمال آسیب پذیری انها در مقابل حوادث گوناگون بیشتر است. این شرکت اخیرا پیشرفت های زیادی در صنعت تولید لوازم خانگی داشته است و در برخی مدل های تلویزیون ساخت کمپانی دوو پنل های با کیفیت مشاهده شده است.

تعمیر تلویزیون 5
تعمیر تلویزیون سامسونگ
تعمیر تلویزیون
تعمیر تلویزیون 3
تعمیر تلویزیون 4

فرم درحواست تعمیر دستگاه

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد