تعمیر تلویزیون ال ای دی

پس از توسعه دیودهای نوری، تلویزیون های پس زمینه ال ای دی (LED) نمایشگرهای با تکنولوژی کریستال مایع معرفی و به بازار عرضه شدند، و به مرور زمان جایگزین تلویزیون های LCD که نمایشگرهای با پس زمینه فلورسنت بهره می بردند تولید و به بازار عرضه شدند. نمایشگرهای باریک با طیف رنگ بسیار با کیفیت و همچنین مصرف پایین انرژی الکتریکی از مزایای نمایشگرهای ال ای دی به حساب می آید.

تعمیر تلویزیون ال ای دی در دیجی تکنیک

مرکز تخصصی دیجی تکنیک بالغ بر 28 سال تجربه درخشان در تعمیر انواع تلویزیون ها، آماده ارائه خدمات و تعمیرات تلویزیون سونی، سامسونگ، ال جی، پاناسونیک، دوو، ایکس ویژن و انواع برندهای متفرقه می باشد. این مرکز به لطف تجهیرات مدرن کارگاهی و متخصصین مجرب و آموزش دیده توانایی تعمیر و حل مشکلات تمامی تلویزیون های مدرن OLED و QLED را نیز دارد. تعمیر تلویزیون ال ای دی در دیجی تکنیک بهمراه گارانتی سرویس انجام می شود.

مزایا و خدمات ویژه تعمیر تلویزیون در دیجی تکنیک

کاربران عزیز دیجی تکنیک میتوانند از مزایا و خذمات ویژه تعمیر تلویزیون در دیجی تکنیک استفاده نمایند:

مشاوره رایگان تعمیز تلویزیون

کاربران و مشتریان گرامی می توانند از کارشناسان فنی مرکز تعمیرات دیجی تکنیک جهت مشاوره رایگان تعمیر تلویزیون بصورت تلفنی و یا با استفاده از پیام رسان واتساپ بصورت 24 ساعته کمک بگیرند.

ایاب و ذهاب رایگان

یکی از مزایای مرکز تعمیرات دیجی تکنیک، ارائه خدمات ویژه و رایگان جهت بررسی وضعیت و عیب یابی تلویزیون مشتریان است. این مرکز پس از دریافت سفارش تعمیرات، با هماهنگی لازم تکنسین مربوطه به محل مشتری اعزام می شو و  مشکلات و عیوب دستگاه شناسایی می شود. ، تکنسین ها موظف هستند پس از بررسی های اولیه، اطلاعات دقیق در مورد هزینه های تعمیر را به مشتری ارائه دهند، تا مشتریان بتوانند تصمیم مناسبی بگیرند.

پذیرش در محل رایگان

در مواردی که تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل و محل مشتری امکانپذیر نباشد، و نیاز به لوازم و تجهیزات کارگاهی باشد، کاربران می توانند از این خدمات ویژه بصورت رایگان استفاده نمایند. با استفاده از این خدمات ویژه تلویزیون مشتری توسط تکنسین این مرکز به نزدیک ترین کارگاه دیجی تکنیک منتقل و برای تعمیر اقدام خواهد شد.

استفاده از قطعات اصلی و هزینه های منصفانه

از دیگر مزایای مرکز تعمیرات دیجی تکنیک تاکید بر این است که کیفیت خدمات بالایی به مشتریان ارائه نماید. تمامی خدمات و تعمیرات این مرکز دارای گارانتی سرویس می باشد، مرکز تعمیرات دیجی تکنیک در تعمیر تلویزیون ها همواره از قطعات و لوازم اصلی استفاده می کند. برای رعایت حال عموم، هزینه های نهایی تعمیرات دیجی تکنیک بصورت حداقلی و منصفانه محاسبه می شود.

تکنسین های با تجربه و آموزش دیده

مرکز تخصصی تعمیرات دیجی تکنیک از تکنسین های ماهر و با تجربه بهره می برد، این مرکز به منظور آشنایی بیشتر تکنسین ها به تکنولوژی روز و پیشرفته دستگاه ها، و بالا بردن فن عیب یابی، برای تکنسین ها آموزش های دوره ای برگزار می نماید.

گارانتی سرویس از 6 ماه تا 18 ماه

برای تمامی تلویزیون هایی که در مرکز دیجی تکنیک خدمات و تعمیرات ارائه می شود، گارانتی سرویس ثبت می شود. مدت زمان گارانتی با توجه به نوع دستگاه، از 6 ماه تا 18 ماه متغیر است و دستگاه های مشمول گارانتی در طول این مدت تحت  گارانتی و پشتیبانی این مرکز قرار می گیرد.

مشاوره تعمیر تلویزیون

همانطور که اعلام کردیم، تیم حرفه ای و متخصص مرکز تعمیرات دیجی تکنیک، در خصوص تعمیرات تلویزیون و بصورت شبانه روزی آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات کاربران و مشتریان خود هستند. جهت مشاوره تعمیر تلویزیون میتوانید از طریق شماره های تماس این مجموعه و یا از طریق فرم مربوطه در آخر این صفحه سوالات خودتان را ثبت نمایید، کارشناسان فنی دیجی تکنیک در اسرع وقت به سوالات شما بطور کامل پاسخ خواهند داد.

شاید برای شما پیش آمده که دستگاه تلویزیون و یا سایر لوازم منزل شما معیوب شده و در دو راهی قرار گرفته اید و نیاز داشته باشید با یک تعمیرکار یا متخصص تلویزیون مشورت نمایید. در صورتیکه با موارد مشابه مواجه شدید و دستگاه شما معیوب شده، می توانید با کارشناسان فنی و مشاوران تعمیر تلویزیون مجموعه دیجی تکنیک در ارتباط باشید، همکاران متخصص ما صادقانه شما را به سمت حل مشکل خرابی لوازم شما هدایت خواهند کرد.

تعمیر تلویزیون در منزل

خدمات تعمیر تلویزیون در منزل برای اکثر تلویزیون ها امکان پذیر می باشد، در صورتیکه عیب تلویریون ساده باشد و یا نیاز به تجهیرات و لوازم کارگاهی نباشد، ضرورت ندارد که دستگاه به کارگاه انتقال یابد و عیب تلویزیون در منزل و یا محل مشتری مرتفع می شود. معمولا در تلویزیون های معیوب که نیاز به تعویض قطعه باشد، تعمیر در منزل و محل مشتری بطور کامل انجام خواهد شد.

در صورتیکه تعمیر تلویزیون و رفع عیب دستگاه نیاز به لوازم و تجهیرات ضروری کارگاهی باشد، و یا شرایط محیط محل مشتری برای تعمیر تلویزیون مناسب و ایمن نباشد، لازم است که کار تعمیرات تلویزیون در کارگاه های مجهز انجام شود. بطور مثال تعمیر پنل تلویزیون ها بعلت نیاز به دستگاه های بندینگ و دستگاه تعمیر لیزری و لزوما باید در کارگاه انجام می شود. تعمیر پنل تلویزیون ها نسبتا زمان بر می باشد.

تعمیر بردهای تلویزیون

تعمیر تلویزیون OLED و QLED

در پی توسعه چشمگیر ال ای دی ها، تکنولوژی OLED توسط دانشمندان عرصه الکترونیک معرفی شد. تفاوت این مدل (OLED) با ال ای دی ها، استفاده یک لایهٔ بسیار نازک از ترکیبات آلی میباشد که بین دو الکترود قرار می گیرد، و در واکنش به جریان های الکتریکی باعث انتشار نور می شود.

از مزایای بالقوه OLED ها می‌توان به نمایشگرهای بسیار نازک و کم هزینه با مصرف ولتاژ پایین، زاویه دید وسیع، شفافیت و کنتراست بالا و تولید رنگ های وسیع و با کیفیت زیاد اشاره کرد. او ال‌ ای‌ دی هاOLED علاوه بر تولید نمایشگرهای تلویزیون، برای ساخت نمایشگرهای دیجیتال دستگاه های قابل حمل از قبیل گوشی‌های همراه، دوربین‌های دیجیتال و انواع پلیرها استفاده می‌شود.

در مرکز تخصصی دیجی تکنیک، تلویزیون های ال ای دی LED و OLED و QLED ها بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می پذیرد، خدمات ویژه و گارانتی سرویس برای این نوع خدمات توسط این مرکز ارائه می شود.

ایرادهای رایج در تلویزیون ال ای دی LED:

 • تلویزیون روشن نمی شود
 • پنل تلویزیون آسیب یا ضربه دیده است
 • پنل تلویزیون خطوط عمودی یا افقی دارد
 • روشن میشود صدا دارد و تصویر ندارد
 • روشن میشود تصویر دارد و صدا ندارد
 • روشن نمی شود ولی ال ای دی چشمک می زند
 • لحظه ای روشن شده و سپس خاموش میشود
 • روشن می شود و با تاخیر تصویر محو میشود.
 • تصاویر بصورت نگاتیو و یا با تاخیر زمای نمایش داده میشود
 • تمامی یا قسمتی از تصویر کم رنگ شده است
 • تصویر فقط لگو (آرم) تلویزیون را نشان میدهد
 • صدا واضح نیست و با خرخر همراه است
 • خطوط عمودی یا افقی کرکره ای ایجاد شده است
 • خود به خود روشن و یا خاموش میشود
 • با تاخیر روشن یا خاموش میشود
 • یکی از پورت های ورودی AVI, VGA, HDMI, Composite مشکل دارد.
 • گوشه ای تصویر سیاه شده است
 • وقتی نود صفحه (کنتراست) زیاد می شود تلویزیون خاموش می شود.

تبت سفارش تعمیر تلویزیون

مشتریان گرامی میتوانند با ثبت سفارش از طریق این فرم پیگیری و ثبت ایمیل خود، سفارش خود را بصورت آنلاین پیگیری نمایند و از چزئیات سفارش خود مطلع باشند و همچنین به گزارش های تکنسین و هزینه های دستگاه و غیره بصورت آلاین و ۲۴ ساعته دسترسی داشته باشند، و نیز در صورت لزوم پیام ها و سوالات خورشان را به کارشاسان مربوطه ارسال و جواب های خود را دریافت نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون ال ای دی

هزییه ها و اجرت های تعمیر تلویزیون ها با توجه به عیب و خرابی آن و نیاز به قطعات متفاوت خواهد بود، و عواملی چون سایز، مدل و برند بر روی هزیه ها تاثیر مستقیم دارد. در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک هزینه تعمیر تلویزیون ال ای دی رقابتی بوده و بصورت حداقلی محاسبه می شود.

در این مرکز تعمیر بردها و قطغات تلویزیون ها بمنظور پایین آوردن هزبنه ها در اولویت میباشد و در حد امکان و با در نطر گرفتن کیفیت و گارانتی دستگاه، لوازم اصلی خود تلویزیون تعمیر و نصب خواهد شد، و در تعمیر تلویزیون ال ای دی نیز تنها در صورتیکه امکان تعمیر نباشد قطعه یا برد معیوب با مدل اصلی تعویض خواهد شد.

ثبت گارانتی تعمیر تلویزیون ال ای دی 

کیفیت انجام کار تعمیرات از موارد بسیار مهم و حساس در این حوزه است، شاید تجربه کرده باشید و دستگاه خود را به یک تعمیرکار بی تجربه سپرده اید و از نتیجه آن ناراضی بوده اید و چه بسا شاید با خسارات چبران ناپذیری روبرو بوده اید، در شرایط کنونی و بالا بودن قیمت های تلویزیون و لوازم الکترونیکی اهمیت این موضوع بیش از پیش روشن است، و در تعمیر تلویزیون تجربه و دانش تکسین بسیار اهمیت دارد.

در مرکز خدمات دیجی تکنیک به این مهم توجه شده و مهدسین و تکنسین های تعمیر تلویزیون از آموزشهای تخصصی لازم برخوردار هستد و حداقل تجربه متخصصین این مرکز حدود ۱۰ سال میباشد. جهت حصول اطمینان و اعتماد مشتری پس از اتمام تعمیر تلویزیون LED توسط این مرکز 6 الی 12 ماه گارانتی سرویس ثبت خواهد شد

تعمیر تلویزیون ال ای دی LED سونی

تعمیر تلویزیون ال ای دی LED الجی

فرم درخواست تعمیر تلویزیون

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *