تعمیر جاروبرقی

دستگاه جاروبرقی این روزها یکی از لوازم بسیار ضروری خانگی و صنعتی بشمار میاید، شاید به نظر برخی یک ابزار ساده و معمولی به نظر برسد ولی از نظر یک متحصص الکتریک درعین سادگی دستگاه کامل و حرفه ای مورد استفاده در اماکن است. تعمیر جاروبرقی به تجربه و تخصص نیاز دارد، تکنسین ها و تعمیرکاران جاروبرقی نیاز است دوره های الکتریکی و آموزش های لازم را طی نمایند.

در مرکز تخصصی دیجی تکنیک خدمات و سرویس جاروبرقی بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می پذیرد. خدمات ویژه ایاب ذهاب و حمل رایگان است و  گارانتی سرویس برای این نوع خدمات نیز اعمال می شود.

ایرادهای معمول دستگاه جاروبرقی

 • دستگاه جاروبرقی روشن نمی شود
 • دستگاه روشن میشود ولی صدای ناهنجار از موتور شنیده میشود.
 • روشن میشود ولی کنترل یا کم و زیاد نمی شود
 • روشن می شود و پس از مدتی خاموش میشود
 • روشن می شود ولی قطع و وصل میشود
 • مکش جاروبرقی کم شده است
 • از لوازم دستگاه، پارویی لوله تلسکوپی و یا خرطومی معیوب شده است
 • به سختی روشن و یا خاموش میشود
 • دستگاه بوی سوختگی میدهد
 • دستگاه جاروبرقی داغ می کند 
 • بدنه یا درب پوششی شکسته است

تعمیر جاروبرقی در شهرک اکباتان

تعمیر جاروبرقی در شهرک اکباتان و در کارگاه تخصصی این مرکز انجام می شود. این مرکز آماده ارائه خدمات و تعمیرات کلیه برندهای جاروبرقی و انواع جارو شارژی ها می باشد. جهت مشاوره تعمیرات و کسب اظلاعات بیشتر میتوانند بصورت تلفنی و یا ثبت سفارش آنلاین 24 ساعته با این مرکز تماس حاصل نمایید.

آدرس کارگاه مرکزی تعمیرات دیجی تکنیک در شهرک اکباتان، کوی بیمه دوم، میدان سالاری، بیستم شرقی پلاک 4 واقع شده است. تلفن های تماس 02144693273 – 02144692755

تعمیر جاروبرقی در تهران

مرکز تعمیرات دیجی تکنیک در کلیه مناطق تهران فعالیت دارد و برای انواع دستگاه ها و برندهای جاروبرقی خدمات ارائه می شود. تعمیر جاروبرقی در تهران بصوزت کاملا تخصصی و به همراه خدمات ویژه و رایگان انجام می شود. تمامی قطعات و لوازم مورد نیاز بصورت ارژینال و اصلی استفاده می شود.

برای کلیه مناطق استان تهران و تکنسین های باتجربه اختصاص داده شده است و پس از درخواست مشتریان، تکنسین مربوطه به محل اعزام می شود و دستگاه مورد بررسی و عیب یابی قرار خواهد گرفت.

تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

مرکز خدمات دیجی تکنیک خدمات تعمیر جاروبرقی در غرب تهران فعالیت دارد و تکنسین های مجرب تعمیرکاران جاروبرقی ژس از هماهنگی های لازم به این مناطق سریعا اعزام می شوند. تکنسین های اعزامی در محل مشتری حاضر شده و دستگاه جاروبرقی را مورد بررسی قرار می دهند و وضعیت دستگاه و شرایط را به مشتری اعلام می کنند و پس از اعلام هزینه های لازم عیب دستگاه را برطرف می نمایند.

تعمیر جاروبرقی در کرج

مرکز خدمات دیجی تکنیک، خدمات تعمیر جاروبرقی در کرج و حومه استان کرج را نیز فراهم کرده است. این مرکز برای کلیه مناطق استان کرج و حومه خدمات ارائه می کند. خدمات ما در حوزه تعمیر جاروبرقی در کرج و محله های استان کرج میسر می باشد. مدت زمان انجام خدمات و تعمیر جاروبرقی در این مناطق یک یا دو روز کاری می باشد.

تعمیر جاروبرقی در منزل

کاربران دیجی تکنیک علاوه بر مراجعه حضوری به کارگاه های این مرکز، میتوانند بصورت تعمیر در منزل هم درخواست تعمیر نمایند. تعمیر جاروبرقی در منزل و یا در محل کار مشتریان و در کلیه مناطق استان های تهران و کرج امکان پذیر می باشد.

پس از دریافت سفارش تعمیر جاروبرقی از سوی مشتریان، تکنسین مربوطه به منزل مشتری اعزام و در محل حاضر می شود. دستگاه جاروبرقی را مورد بررسی و عیب یابی قرار میدهد، و هزینه های دستگاه به مشتری اعلام خواهد شد. پس از انجام تعمیر جاروبرقی در منزل و یا محل کار مشتری برگه گارانتی به مشتری تحویل داده خواهد شد.

هزینه تعمیر جاروبرقی

هزینه های تعمیر جاروبرقی نسبت به نوع خدمات و تعمیراتی که انجام می شود متفاوت میباشد، قطعات و لوازم مصرفی در هزینه تعمیر جاروبرقی ها تاثیر دارد. قطعات و لوازم جاروبرقی در کیفیت و قیمت های متفاوت در بازار و شرکت های وارد کننده موجود است و قعات اصلی اکثر برندها موجود می باشد. با این حال قطعات غیر اصلی دستگاه جاروبرقی هم به وفور پیدا می شود که با قیمت های پایین تر عرضه می شود.

در مرکز تخصصی دیجی تکنیک، اعلام هزینه ها پس از بازدید و بررسی دستگاه صورت می گیرد و قبل از تعمیر دستگاه، هزینه تعمیر جاروبرقی بصورت قطعی به مشتری اعلام می شود.

تامین قطعات با کیفیت در مرکز دیجی تکنیک بسیار اهمیت دارد و بدلیل ثبت گارانتی سرویس توسط این مرکز، نظارت های کامل در فرایند تهیه قطعات صورت می گیرد.

مراحل درخواست تعمیر جاروبرقی در دیجی تکنیک

تماس تلفنی با دیجی تکنیک

برای تعمیرات جاروبرقی در دیجی تکنیک می توانید با شماره 02144693273 و یا 02144692755 در ساعات اداری تماس حاصل نمایید.

ثبت سفارش آنلاین

کاربران می توانند درخواست تعمیرات خود را بصورت آنلاین و 24 ساعته در سایت دیجی تکنیک ثبت نمایند. فرم ثبت آنلاین

ثبت سفارش با پیگیری آنلاین

کاربران علاقمند می توانند درخواست تعمیر خود را بصورت آنلاین و با قابلیت پیگیری سفارش شبانه روزی ثبت نمایند. در این نوع سفارش آنلاین کاربران میتوانند بصورت آنی از وضعیت سفارش و دستگاه تعمیری خود مطلع باشند. مشتری میتواند تمامی گزارشات تکنسین ها و کارشناسان فنی، هزینه ها و کلیه اطلاعات مربوط دستگاه را در پنل کاربری خود مشاهده نمایند. در این روش ثبت ایمیل کاربران الزامی میباشد. فرم سفارش با پیگیری آنلاین


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *