خدمات ال جی

 خدمات ال جی دیجی تکنیک

خدمات ال جی و تخصص وتجربه در حوزه تعمیرات محصولات ال جی از اهمیت بالایی برخوردار است. کمپانی ال جی از معروف ترین شرکت های مطرح و شناخته شده در تولید محصولات الکترونیک و لوازم خانگی ال جی در دنیاست. این شرکت در سال های اخیر و در راستای  تولید محصولات با کیفیت و با شعار Life’s good در حهت تحقق این هدف گام برداشته است. کمپانی ال جی در تولید محصولات و لوازم خانگی ال جی همواره از به روز ترین و پیشرفته ترین فناوری استفاده می کند.

ال جی علاوه بر تولید محصولات لوازم خانگی پیشرفته و با کیفیت، در ساخت محصولات و قطعات الکترونیک، لوازم کامپیوتر، و در تولید تراشه ها، نمایشگرها و پنل های تلویزیون بسیار موفق و پیشرو بوده است. اکثر کمپانی های بنام از قطعات شرکت الجی برای تولید محصولات خود استفاده می کنند.

 نمایندگی خدمات ال جی

حنوبی از سال ها پیش در ایران کم رنگ شده است، با این حال، محصولات کمپانی ال جی از طریق شرکت ها و وارد کنندگان به ایران راه پیدا کرده ست. مرکز تخصصی دیجی تکنیک بعنوان نمایندگی خدمات ال جی، خدمات پس از فروش محصولات این کمپانی را ادامه می دهد و کلبه خدمات فنی و تعمیر محصولات و لوازم خانگی ال جی بصورت کاملا تخصصی در این مرکز انجام می شود.

برای تمامی دستگاه های الکترونیکی، الکتریکی و لوازم خانگی شرکت ال جی در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک خدمات حرفه ای ارائه می شود.

 نمایندگی ال جی در تهران

مرکز تخصصی دیجی تکنیک بعنوان نمایندگی ال جی در تهران، خدمات پس از فروش محصولات این کمپانی را ادامه داده است، این مرکز کلیه خدمات فنی و تعمیرات محصولات و لوازم خانگی الجی را بصورت کاملا تخصصی انجام می دهد. تمامی خدمات و تعمیرات محصولات ال جی این مرکز بصورت حرفه ای و با گارانتی انجام می شود.

مرکز تخصصی دیجی تکنیک، بیش از دو دهه تجربه در ارائه خدمات ال جی بصورت تخصصی فعالیت دارد، این مرکز برای تمامی خدمات ال جی و تعمیرات گارانتی سرویس ارائه می دهد. جهت ثبت سفارس تعمیر لوازم خانگی ال جی می توانید از فرم پایین صفحه استفاده نمایید و یا با تلفن های این مرکز تماس حاصل نمایید.

دفتر مرکزی تعمیرات دیجی تکنیک در شهرک اکباتان و در کوی بیمه دوم واقع شده است، جهت استفاده از خدمات نمایندگی ال جی در تهران و سفارش تعمیر دستگاه خود می توانید حضورا به این مرکز مراجعه نمایید و یا جهت هماهنگی تعمیر محصولات ال جی در محل و یا استفاده از خدمات رایگان حمل دستگاه با این مرکز تماس حاصل نمایند.

خدمات لوازم خانگی ال جی

خدمات لوازم خانگی ال جی یکی از خدماتی است که مرکز تعمیرات دیجی تکنیک برای محصولات الجی ارائه می دهد. این خدمات شامل تعمیرات تلویزیون ال جی، تعمیرات ماکروفر ال جی، تعمیرات جاروبرقی الجی، تعمیرات یخچال الجی، تعمیرات لباسشویی و ضرفشویی ال جی و عیره می باشد.

محصولات ال جی در بین مصرف کنندگان ایرانی کاملا شناخته شده و پر طرفدار است، محصولات و لوازم خانگی ال جی در بین سایر رقبا از محبوبیت بالایی برخوردار است، بالا بودن کیفیت ساخت و قیمت مناسب محصولات این کمپانی از دلایل اولویت اول انتخاب خانواده های ایرانی است، و میتوان گفت ال جی پر مصرف ترین و شناخته شده ترین برند در ایران است و تعمیرات و خدمات لوازم خانگی ال جی ممکن است نیازمند مصرف کنندگان محصولات ال جی باشد.

خدمات تلویزیون ال جی

خدمات تلویزیون ال جی یکی از مهم ترین خدمات مرکز تخصصی دیجی تکنیک است که برای محصولات ال جی ارائه می شود. کمپانی ال جی در سال های اخیر تلویزیون های مدرن و پیشرفته تولید کرده است. این شرکت تکنیک های خاصی در طراحی بردهای تلویزیون ها استفاده کرده است. سخت افزار های قدرتمند و به روز و حافظه و پردازنده های پر سرعت و نمایشگرهای خیره کننده و باریک، تلویزیون های این شرکت را از سایر تلویزیون ها متمایز کرده است.

خدمات تلویزیون ال جی نیازمند دانش و تجربه است و تکنسین های تعمیرات و خدمات تلویزیون های ال جی باید دوره ها و آموزش های خاص این شرکت الجی را گذرانده باشند. انواع تلویزیون های ال جی نظیر تلویزیون های ال سی دی ال جی LCD LG، تلویزیون های ال ای دی ال جی LED LG و تلویزیون های منحنی و  OLED LG هرکدام تکنولوژی خاص خود را دارد و تعمیرات هر نوع به تخصص خاص نیاز دارد.

خدمات تلویزیون ال جی شامل تعمیرات بخش های مختلف تلویزیون ال جی می باشد. تعمیر برد مین تلویزیون ال جی، تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی، تعمیر برد اینورتر ال جی، تعمیر بکلایت تلویزیون ال جی و تعمیر پنل تلویزیون ال جی می باشد.

خدمات سینماخانگی ال جی

خدمات سینماخانگی ال جی شامل تعمیرات انواع مدل های سینماخانگی و تعمیر بخش های مختلف داخلی دستگاه است. سینماخانواده های جدید ال جی امکانات بیشتری نسبت به نسل های گذشته دارند و پخش سیستم بلوری اضافه شده است. کیفیت پخش صدا در دستگاه های سینماخانگی جدید ال جی بهتر و شفاف تر شده است.

بخش های مختلف سینماخانگی ال جی و تعمیر آن

خدمات سینماخانگی ال جی شامل:

تعمیر برد مین سینماخانگی ال جی، برد مین سینماخانگی کنترل کننده تمامی قسمت های دستگاه بوده و به همه بخش ها متصل است. برد مین سینماخانگی بعد از منبع تغذیه دستگاه قرار دارد و ولتاژهای لازم را از آن تغذیه می کند. در صورت خرابی برد مین سینماخانگی ال جی دستگاه روشن نمی شود و یا کارکرد دستگاه مختل می شود

تعمیر برد آمپلی فایر سینماخانگی ال جی، در سینما خانگی های ال جی معمولا بخش آمپلی فایر با برد مین یکپارچه است و در یک برد اصلی قرار دارد، این برد یکپارچه از طریق سیم های فلت به برد تغذیه متصل می شود. بخش آمپلی فایر سینماخانگی ال جی جدید از آی سی های تقویت سیگنال بصورت دیجیتال طراحی شده است. مزایای این نوع آمپلی فایرها و تقویت کننده ها، و حجم کمتر و کوچکتر، مصرف پایین انرژی الکتریکی و عدم نویر و اعوجاج سیگنال های تقویت شده است

تعمیر برد تغذیه سینماخانگی ال جی، منبع تغذیه سینماخانگی های ال جی بخش مهم این دستگاه ها هستند و معمولا در یک برد جداگانه تعبیه شده است. برد منبع تغذیه مستقیم به برق شهر متصل شده است و آسیب پذیر ترین بخش دستگاه های سینما خانگی هستند و معمولا بیشترین خرابی دستگاههای سینماخانگی در بخش آمپلی فایر دیده شده است و تعمیر برد تغذیه سینماخانگی ال جی بیشتر لازم می شود.

تعمیر مکانیزم سینماخانگی ال جی، بخش مکانیزم یک سینماحانگی عضو الکترو مکانیکی دستگاه است که وظیفه درایو سی دی یا دی وی دی را بعهده دارد. قسمت مکانیزم سینماخانگی تقریبا طراحی پیچیده ای دارد و خود دارای بخش ها و قطعات مختلف است. مهمترین قطعات این بخش که در اثر استفاده زیاد معیوب می شود موتور درایور و اپتیک نوری دستگاه است.

تعمیر بلندگو و باند سینماخانگی ال جی، سینماخانواده های ال جی دارای تعدادی بلندگو و یک ساب است که جهت پخش فرکانس های لازم به خروجی آمپلی فایر دستگاه از طریق سوکت ها متصل هستند ، بلندگوها و ساب سینماخانواده های ال جی به مرور زمان مستهلک شده و نیاز به تعمیر و تعویض پیدا می کنند، بنابراین تعمیر بلندگو و باند سینماخانگی ال جی هم نیاز می شود.

خدمات سیستم های صوتی ال جی 

کمپانی ال جی علاوه بر ساخت نمایشگرها و تلویزیون و دستگاه های پخش تصویر، سیستم های صوتی متنوعی را تولید، و وارد بازار کرده است. از دستگاه های پخش و ضبط کاست ها گرفته تا دک و آمپلی فایر و سیستم های پخش خانگی و اسپیکر های با کیفیت پخش بالا در طول چند دهه تولید کرده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. تمامی خدمات سیستم های صوتی ال جی در مرکز تخصصی ال جی ارائه می شود.

خدمات ماکروفر ال جی

خدمات ماکروفر ال جی، شامل تعمیرات تمامی خدمات و تعمیرات ماکروفر ساخت شرکت ال جی می باشد که در مرکز خدمات دیجی تکنیک انجام می پذیرد، کمپانی ال جی یکی از شرکت های نامدار است که دستگاه های ماکروفر و سولاردام باکیفیت بالا تولید می کند. تعمیرات و ارائه خدمات ماکروفر ال جی با توجه به طرفداران زیاد و استفاده این دستگاه ها در ایران لازم و ضرروری می باشد.

خدمات یخچال ال جی

کمپانی ال جی بزرگترین سازنده لوازم خانگی از جمله یخچال است، اکثر خانواده ها طرفدار استفاده یخچال شرکت ال جی هستند و می خواهند یخچال ال جی مورد علاقه خود را با سایر لوازم خانگی های این برند هماهنگ کنند. تنوع زیادی از یخچال و ساید توسط ال جی تولید می شود. تعمیرات و خدمات یخچال ال جی در مرکز تخصصی دیجی تکنیک و با گارانتی معتبر انجام می پذیرد.

خدمات ماشین لباسشویی ال جی

خدمات ماشین ظرفشویی ال جی

خدمات آمپلی فایر و اسپیکر ال جی

خدمات جاروبرقی ال جی

خدمات جاروبرقی ال جی شامل تعمیرات  و سرویس دستگاه جاروبرقی و یا تعویض قطعات جاروبرقی می باشد. جاروبرقی ال جی یکی از با کیفیت ترین برند در ایران است و بیشتر خانواده های ایرانی از دستگاه جاروبرقی این شرکت استفاره می کنند و به این برند کاملا اعتماد دارند. جاروبرقی های ال جی نیز نیاز به خدمات و سرویس های دوره ای دارند. خدمات جاروبرقی ال جی در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک انجام می شود.

فرم ثبت خدمات ال جی

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

image
image
image
image
image

عنوان شما

Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipi scing elit. duis odio nisl, tinci dunt eturn sed molis velit.

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون با ضمانت

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون

  • تعمیر برد و پنل با پیشرفته ترین تجهیزات
  • ایاب و ذهاب و پذیرش رایگان در محل
  • ضمانت سرویس از ۶ ماه تا ۱ سال
  • تامین قطعات اصلی، هزینه های مناسب

اوه! نتوانستیم جای گذاری فرمت را انجام بدیم.