تعمیر آداپتور

آداپتورها

فهرست مطالب

آداپتورها در اصل مبدل های الکتریکی هستند که جریان متناوب برق با ولتاژ بالا (معمولا برق شهر) را به جریان مستقیم یا متباوب با ولتاژهای پایین تبدیل می‌کند. آداپتورها برای تغذیه الکتریکی انواع دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد. آداپتورها در واقع منبع تغذیه این دستگا ها هستند که به دلیل داشتن ابعاد کوچکتر و یا نداشتن فضای داخلی محدود، در بیرون از این دستگاه ها تعبیه شدند.

آداپتورها با خروجی ولتاژها و جریان های متفاوت و برای مصارف مختلف توسط شرکت های سازنده تولید می شود. بطوریکه هر دستگاهی آداپتور با مشخصه انحصاری خودش قابل استفاده است و اگر آداپتور غیر ار این استفاده شود، احتمال زیاد به مدارات داخلی دستگاه آسیب می رسد و باعث سوحتن و معیوب شدن دستگاه می شود. این مشخصه مهم می تواند نوع ولتاژ AC یا DC، مقدار ولتاژ، مقدار جریان و نوع کانکتور باشد.

تعمیر آداپتور هاdigiteknic.com adapter repair

مرکز تخصصی دیجی تکنیک با سابقه دیرینه فعالیت در حوزه تعمیرات الکترونیک، خدمات و تعمیر آداپتور ها و انواع شارژرها را بصورت تخصصی انجام می دهد. این مرکز به تجهیزات تعمیراتی پیشرفته مجهز می باشد.

تعمیر آداپتور و شارژر انواع دستگاه ها

به لطف متخصصین با تجربه و آموزش دیده، آداپتور و شارژرهای سوئیچینگ تمامی دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی بصورت تخصصی و تضمینی در این مرکز انجام می شود. کلیه خدمات تعمیر آداپتور در این مرکز دارای گارانتی سرویس می باشد.

برخی دستگاه هایی که آداپتور آن ها در مرکز تخصصی دیجی تکنیک قابل تعمیر می باشد عبارتند از: آداپتور و شارژر لپ تاپ ها، آداپتور الترا مینی کیس ها، آداپتور سیستم های محافظتی، آداپتور اسپیکرهای قابل حم

ل، آداپتور پخش کننده های موزیک، آداپتور تلویزیون، آداپتور مانیتور، آداپتور لوازم و تجهیزات پزشکی، آداپتور پرینترها و آداپتور لوازم الکترونیکی و الکتریکی

تعمیر آداپتور AC

آداپتور AC یک مبدل الکتریکی است که جریان متناوب AC برق با ولتاژ بالا را به جریان متناوب AC با ولتاژ پایین تبدیل می‌کند. اکثر لوازم الکتریکی و الکترونیکی قدیمی ار این نوع منبع تغذیه استفاده می کنند. آداپتورهای AC بسیار ساده تر از آداپتورهای DC هستند. در آداپتورهای AC از یک ترانس کاهنده برای کاهش ولتاژ و جریان الکتریکی استفاده می شود.

تعمیر آداپتور DC 

آداپتور DC در واقع یک مبدل الکتریکی است که جریان متناوب AC برق با ولتاژ بالا را به جریان مستقتیم DC با ولتاژ پایین تر تبدیل می‌کند. این نوع آداپتورها در اکثر لوازم الکتریکی و الکترونیکی امروزی کاربرد دارد. در آداپتورهای خطی DC از یک ترانس جهت کاهش ولتاژ و جریان متناوب استفاده می شود و از قطعات الکترونیکی و نیمه هادی ها برای تبدیل جریان متناوب AC به جریان مستقیم DC استفاده می شود. به این ترتیب تعمیر آداپتور DC نیز به مراتب ساده و راحت تر می باشد.

تعمیر آداپتور سوئیچینگتعمیر آداپتور سوئیچینگ

آداپتورهای DC مدل سوئیچینگ، طراحی متفاوتی دارند و در این آداپتورها قضیه طراحی کمی پیچیده تر می شود. در ساختار این نوع آداپتورها از ترانس الکتریکی خبری نیست و تماما از قطعات الکترونیکی و نیمه هادی ها طراحی و ساخته شده اند. این نوع آداپتورها بدلیل مزیت های مهمی چون وزن کمتر، ابعاد کوچکتر، مصرف کم انرژی، کادایی و راندمان بالا و غیره که دارند مورد استقبال قرار گرفته اند. تعمیر آداپتور سوئیچینگ پیچیدگی خود را دارد.

در حال حاضر این نوع آداپتور تقریبا در تمامی لوازم و دستگاه ها استفاده دارد. تعمیر آداپتور سوئیچینگ به دلیل پیروی از طراحی و محاسبات پیچیده در مدارات آداپتور، نیاز به دانش و دقت زیادی می باشد. و  به مداتب نسبت به سایر آدابتور ها نیازمند آموزش، تجربه و دانش الکترونیکی است.

رایج ترین خرابی های آداپتور انواع دستگاه ها

در صورتیکه دستگاه یا لوازم الکتریکی و الکترونیکی شما از آداپتور خارجی تغذیه می کند و آداپتور شما معیوب شده باشد، ممکن است یکی از علائم زیر را مشاهده کنید:

– دستگاه خاموش شده و روشن نمی شود

در اینصورت ممکن است آداپتور دستگاه ولتاژ خروجی نداشته باشد و یا ولتاژ و جریان خروجی بسیار ضعیف باشد، که در این صورت برای روشن شدن دستگاه باید آداپتور دستگاه را تعمیر و یا تعویض کنید.

– دستگاه روشن و خاموش می شود و روشن نمی ماند

اگر این علامت را در دستگاه خود مشاهده کردید، نشان دهنده این است که آداپتور دستگاه توانایی تامین توان لازم برای دستگاه را ندارد، یعنی آداپتور توانایی تامین جریان الکتریکی کافی برای روشن ماندن دستگاه را تامین نمی کند. به عبارتی برد تغذیه آداپتور قطعات نیم سوز و یا نیمه معیوب دارد و از پارامتر واقعی برخوردار نیست. تعمیر این نوع خرابی آداپتور به راحتی امکانپذیر است.

– دستگاه با تاخیر روشن شود

این به بدلیل خرابی قطعه الکترونیکی در داخل آداپتور است که در ابتدا توانایی تامین جریان لازم برای راه اندازی مانیتور یا دستگاه را ندارد و پس از گذشت زمان قطعه گرم می شود و در اثر فعل و انفعالات شیمیایی بر روی قطعه الکترونیکی، پارامترهای حداقلی قطعه فراهم شده و باعث روشن ماندن دستگاه می شود. و تا زمانیکه دستگاه به برق شهر وصل شده احتمال دارد دستگاه هم روشن بماند. خازن های الکترولیتی معمولا باعث این عیب می شود.

– آداپتور ضربه خورده و یا از ارتفاع افتاده است

اگر پس از این اتفاق دستگاه شما روشن نشود، احتمال شکستگی برد آداپتور و یا قطع اتصالات داخلی آن وجود دارد. اکثر شکستگی های آداپتور ها قابل ترمیم و تعمیر هستند. برای انجام این کار می توانید به تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید. تعمیرکاران با تجربه به راحتی می توانند این مشکل را حل نمایند و آداپتور را احیا کنند.

– معیوب بودن فیش یا پلاگ آداپتور

فیش های آداپتور دستگاه ها درحین استفاده ممکن است تحت کشش یا فشار قرار بگیرند و اگر در حین استفاده نکات ایمنی رعایت نشود، ممکن است با مشکلاتی چون قطع و وصلی و یا قطع کامل یکی از سیم های آداپتور پیش بیاید، در اینصورت احتمال قطع جریان برق آداپتور وجود دارد و باعث خاموش شدن کامل دستگاه می شود.

توجه به این نکته بسیار مهم است که قطع و وصل مداوم جریان برق برای دستگاه مضر است و قطع و وصلی مداوم و سریع باعث می شود به مدارات الکترونیک داخل دستگاه آسیب برسد و معمولا باعث سوختن قطعات نیمه هادی برد دستگاه می شود. بنابراین در صورت مشاهده مورد مشابه سریعا برای تعمیر آداپتور اقدام کنید.

تعمیر آداپتور در تهران

مرکز تخصصی دیجی تکنیک هم اکنون در تهران فعالیت گسترده ای دارد، این مرکز بیش از دو دهه در حوزه تعمیرات الکترونیک در تهران تجربه دارد. و در کلیه مناطق تهران و حومه خدمات و تعمیرات ارائه می دهد. این مرکز همچنین دستگاه های منبع تغذیه و آداپتور ها را تخصصی انجام می دهد. جهت تعمیر آداپتور در تهران می توانید با این مرکز تماس حاصل نمایید.

تعمیر آداپتور در غرب تهران

دیجی تکنیک بعنوان مجهزترین مجموعه تعمیر آداپتور و منابع تغذیه در غرب تهران محسوب می شود، این مجموعه در غرب تهران و در منطقه 5 فعالیت برجسته ای دارد، مرکز تخصصی دیجی تکنیک هم اکنون فعالیت گسترده ای دارد و علاوه بر انجام تعمیرات در غرب تهران، در کل مناطق تهران نیز نیروی تکنسین اعزام می شود. تمامی آداپتورها و منابع تغذیه تعمیر شده این مرکز دارای گارانتی سرویس خواهد بود.

تعمیر آداپتور در شهرک اکباتان و کوی بیمه

کارگاه مرکزی دیجی تکنیک در شهرک اکباتان – کوی بیمه دوم واقع شده است، بنابرین مشتریان محلی به راحتی میتوانند از خدمات تعمیر آداپتور این مرکز بهره مند شوند. کاربران ساکن در شهرک اکباتان و یا در محله های نزدیک این شهرک، مانند کوی بیمه، شهرک آپادانا، شهرک فکوری و شهرک آزادی، بدای تعمیر آداپتور دستگاه خود می توانند حضورا به کارگاه مرکزی دیجی تکنیک مراجعه نمایند.

کارگاه مرکزی دیجی تکنیک،  در غرب تهران و در در اکباتان، کوی بیمه، واقع شده است. تماس 02144693273 – 09102087351

هزینه تعمیر آداپتور

اجرت ها و هزینه تعمیر آداپتور با توجه به نوع آداپتور و همچینین نوع خرابی و قطعات مصرفی آن متفاوت میباشد، توان نامی خروجی آداپتورها در هزینه تعمیر آداپتور تاثیر زیادی دارد. آداپتور با توان بیشتر معمولا ابعاد بزرگتری دارد. در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک، هزینه ها منصفانه و نسبت به شرایط  مشتری محاسبه می شود. هزینه تعمیر آداپتورها معمولا خیلی کمتر از خود دستگاه می باشد.

پشتیبانی و گارانتی تعمیر آداپتور

در مرکز تخصصی دیجی تکنیک کیفیت و رضایت مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است، و این موضوع اعتبار مجموعه و متخصصین را تعیین میکند، در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک پشتیبانی و گارانتی تعمیر آداپتور نیز اهمیت دارد و برای آداپتور های تعمیر شده گارانتی سرویس نیر ثبت می شود.

کنترل کیفیت تعمیر آداپتور

پس از انجام تعمیر آداپتورها و منبع تغذیه ها، در این مرکز تمامی کارهای انجام شده توسط بازرسین فنی مورد بازرسی قرار می گیرد و پس از تست و تایید کیفیت تعمیر آداپتورها توسط بازرسین فنی، در نهایت برای تحویل به مشتری اقدامات لازم صورت می گیرد،

تعمیر آداپتور لپ تاپتعمیر آداپتور لپ تاپ

لپ تاپ ها در اصل کامپیوتر های قابل حمل بسیار ظریف هستند، و شرکت های تولید کننده لپ تاپ در ساخت لپ تاپ های مدرن سبک و باریک رقابت دارند و روز به روز به سبکی و ظرافت آنها افزوده می شود. به دلایل طراحی و باطری های داخلی، آداپتور لپ تاپ ها بصورت بیرونی یا اکسترنال طراحی و ساخته می شوند. تعمیر آداپتور لپ تاپ از اهمیت بالایی برخوردار است.

آداپتور تمامی لپ تاپ ها از نوع سویچینگ است و در واقع شارژر لپ تاپ هستند. آداپتور یا شارژر لپ تاپ ها مطابق فناوری و استاندارد های خاص ساخته می شوند و دارای پروتکشن یا محافظ الکترونیکی در برابر اتصال کوتاه هستند. قیمت آداپتور لپ تاپ ها نسبتا قابل توجه است.

تعمیر آداپتور لپ تاپ در تهران

مرکز تخصصی دیجی تکنیک تعمیر آداپتور لپ تاپ در تهران، بطور گسترده و حرفه ای در کل مناطق تهران انجام می دهد. این مرکز به لطف تجهیزات کارگاهی پیشرفته و تکنسین های مجرب و آموزش دیده توانایی تعمیر آداپتورها و رفع تمامی مشکلات آداپتور لپ تاپ ها را دارد. تعمیر آداپتور لپ تاپ در تهران و در مرکز تخصصی دیجی تکنیک دارای گارانتی سرویس می باشد.

در مرکز تخصصی دیجی تکنیک، تعمیر آداپتور لپ تاپ ها بطور فوق تخصصی انجام می پذیرد، این سرویس دارای گارانتی می باشد

تعمیر شارژر 

منبع تغذیه ها و شارژر ها مداوم در مسیر برق و در معرض نوسانات برق قرار دارند و در استفاده های طولانی مدت، احتمال استهلاک و خرابی شارژر ها نیز پس  مدت، نیز دچار نقص و خرابی می شوند و تعمیر شارژر انواع دستگاه ها همانند آداپتورها انجام پذیر است. شارژرها نسبت به آداپتورها پیچیده تر و دقیق تر هستند.

برخی دستگاه های قابل حمل باطری داخلی دارند، اسپیکرها و لپ تاپ ها از این دسته هستند. آداپتور این نوع دستگاه ها در اصل شارژر آن ها هستند و به همراه آن ها عرضه می شود. به این نکته مهم باید توجه کرد که این آداپتورها متناسب با ویژگی ها و پارامترهای لازم و منحصر به همان دستگاه طراحی و ساخته شده اند و فقط از شارژر مختص خود دستگاه باید استفاده شود.

تعمیر شارژر لپ تاپ

همانطور که در بالا اشاره شد شارژرهای لپ تاپ در اصل آداپتور دستگاه هست که انرژی الکتریکی لازم را جهت راه اندازی و شارژ باطری لپ تاپ از برق شهر تامین می کند. سارژر لپ تاپ ها طراحی نسبتا پیچیده ای دارد و تعمیر شارژر لپ تاپ نیز همانند تعمیر لپ تاپ ها نیاز به تخصص و تجربه دارد.

تعمیر شارژر لپ تاپ در شهرک اکباتان

جهت تعمیر آداپتور یا شارژر لپ تاپ در شهرک اکباتان می توانید به کارگاه تعمیرات دیجی تکنیک واقع در شهرک اکباتان، خیابان آزمون نیا، میدان سالاری، بیستم شرقی مراجعه نمایید، و یا شارژر دستگاه خود را با هماهنگی به این مرکز ارسال نمایند. زمان تقریبی تعمیر آداپتور حدود 2 الی 24 ساعت کاری می باشد. تلفن های تماس: 02144693273 – 09102087351

تعمیر شارژر و آداپتور تمامی برند های لپ تاپ در مرکز تخصصی دیجی تکنیک انچام می پذیرد. همچنین شارژر لپ تاپ های اپل apple، مایکروسافت microsoft، سونی sony، ایسوس asus، اچ پی hp، دل dell و ایسر aser در این مرکز قابل تعمیر می باشد.

تعمیر آداپتور لپ تاپ ایسوس ASUS

تعمیر آداپتور لپ تاپ ایسوس در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود، کلیه خدمات تعمیرات آداپتور توسط این مرکز دارای گارانتی می باشد.

کمپانی ایسوس ASUS یکی از بزرگترین نولید کنندگان لپ تاپ در جهان محسوب می شود، این شرکت تایوانی در سال های اخیر لپ تاپ های مدرن و بسیار پیشرفته تولید کزده است، شرکت ایسوس رقیب سرسخت تولید کنندگان اروپایی به شمار می رود. آداپتور لپ تاپ های ایسوس بسیار با کیفیت و با دوام هستند، با این حال احتمال خرابی آداپتورهای ایسوس هم پس از استفاده های طولانی مدت دور از انتظار نیست و تعمیر آداپتور لپ تاپ ایسوس گاهی ضرورت پیدا می کند.

تعمیر آداپتور لپ تاپ ایسر acer

کمپانی ایسر acer یکی از نولید کنندگان بنام و مطرح لپ تاپ در جهان است، این شرکت تایوانی در سال های اخیر لپ تاپ های پیشرفته ای تولید و به بازار عرضه کزده است. شرکت ایسر برای لپ تاپ های ایسر آداپتورهای با کیفیت تولید می کند، با این حال احتمال خرابی آداپتورهای ایسر هم پس از استفاده های طولانی مدت دور از انتظار نیست، بنابراین تعمیر آداپتور لپ تاپ ایسر گاها ضرورت پیدا می کند.

شرکت ایسر برای انواع مختلف لپ تاپ های خود، آداپتورهای متنوع و در مشخصه ها ولتاژها و آمپرهای مختلف تولید و به همراه لپ تاپ های ایسر عرضه می کند. برای تعمیر آداپتور لپ تاپ ایسر میتوانید به مرکز تخصصی دیجی تکنیک مراجعه نمایید.

تعمیر آداپتور لپ تاپ سونی sony

شرکت سونی sony یکی از نولید کنندگان مطرح لپ تاپ های با دوام و با کیفیت در جهان به حساب می آید، این شرکت در ابتدا لپ تاپ های خود را با نام وایو VAIO تولید و به بازار عرضه کرد، و اکنون محصولات لپ تاپ خود را با نام سونی تولید می کند. شرکت سونی همانند دیگر محصولات الکترونیکی، لپ تاپ های حرفه ای و با کیفیت بالا تولید می کند.

شرکت سونی برای لپ تاپ های خود آداپتورهای با درجه کیفی بالا تولید می کند، با این حال احتمال آداپتورهای سونی هم پس از استفاده های طولانی مدت ممکن است خراب و معیوب شود، بنابراین تعمیر آداپتور لپ تاپ سونی گاها ضروری خواهد بود.

کمپانی سونی نیز برای انواع لپ تاپ های خود، آداپتورهای متنوع و در مشخصه ها ولتاژ و آمپرهای متفاوت تولید می کند و به همراه لپ تاپ های سونی خود به بازار عرضه می کند. برای تعمیر آداپتور لپ تاپ سونی میتوانید به مرکز تخصصی دیجی تکنیک مراجعه نمایید.

تعمیر آداپتور لپ تاپ اچ پی hp

کمتر کسی است که با شرکت اچ پی hp و محصولات و اختراعات این شرکت آشنا نباشد، این شرکت در اکثر کشورهای دنیا نمایندگی و مرکز تولید دارد. یکی از محصولات معتبر این شرکت لپ تاپ با برند اچ پی است. لپ تاپ های خانگی و صنعتی اچ پی بیشتر در اروپا و آمریکا عرضه می شود. آداپتور لپ تاپ های اچ پی hp هم قابل تعمیر هستند. برای تعمیر آداپتور لپ تاپ اچ پی می توانید با دیچی تکنیک تماس حاصل نمایید.

تعمیر آداپتور لپ تاپ دل Dell

تعمیر آداپتور لپ تاپ لنوو Lnovo

تعمیر آداپتور مانیتور digitknic.com monitor adapter repair

مانیتورهای ال سی دی LCD معمولا از منبع تغذیه تعبیه شده در داخل کیس مانیتور تغذیه می شوند و نیاز به آداپتور خارجی ندارند. برخی شرکت های سازنده مانیتورهای ال ای دی، به دلیل طراحی سبک و باریک و ظریف، مانیتورها از آداپتور خارجی استفاده می کنند. آداپتور مانیتورهای ال ای دی معمولا بطور مداوم متصل به برق هستند و در اثر استفاده مداوم احتمال خرابی آن ها وجود دارد. و  تعمیر آداپتور مانیتور نیز همانند تعمیر مانیتورها نیاز و ضرورت پیدا می کند.

تعمیر آداپتور مانیتور در تهران

مرکز تخصصی دیجی تکنیک، بیش از دو دهه در حوزه تعمیرات محصولات الکترونیک و کامپیوتر، تجربه و فعالیت دارد، این مرکز در حوزه تعمیر آداپتور مانیتور در تهران فعالیت دارد. تمامی آداپتورهای مورد استفاده در مانیتور ها در این مرکز تعمیر و رفع عیب می شوند. خدمات تعمیر آداپتور مانیتور در تهران توسط مرکز تعمیرات دیجی تکنیک امکانپذیر می باشد.

تعمیر آداپتور مانیتور در شهرک اکباتان

کارگاه مرکز تعمیرات دیجی تکنیک در شهرک اکباتان – خیابان آزمون نیا، میدان سالاری، بیستم شرقی واقع شده است، مشتریان گرامی می توانند برای تعمیر آداپتور مانیتور در شهرک اکباتان به آدرس فوق مراجعه نمایند، و یا آداپتور خود را با هماهنگی به این مرکز ارسال نمایند. زمان تقریبی تعمیر آداپتور مانیتورها حدود 2 الی 24 ساعت کاری می باشد.

تعمیر آداپتور مانیتور سامسونگ

تعمیر آداپتور مانیتور سامسونگ همچون سایر محصولات سامسونگ نیازمند دانش و تجربه است. یکی از تخصص های مرکز تعمیرات دیجی تکنیک، تعمیر آداپتور مانیتورهای شرکت سامسونگ می باشد. این مرکز با بیش از 28 سال سابقه در حوزه تعمیرات محصولات و لوازم الکترونیک و کامپیوتر بطور مداوم فعالیت دارد و بیش از دو دهه است که در این حوزه و بصورت تخصصی خدمات ارائه می دهد.

تعمیر آداپتور مانیتور سامسونگ در تهران

مانیتورهای شرکت سامسونگ در ایران کاربران اداری و خانگی گسترده ای دارد، تعمیر مانیتور سامسونگ در تهران توسط مرکز تخصصی دیجی تکنیک انجام می پذیرد و نمایندگی تعمیر مانیتور سامسونگ در تهران را بعهده دارد. این مرکز با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه و همچنین تجهیزات پیشترفته تعمیراتی آماده ارائه خدمات و تعمیرات تمامی آداپتورهای مانیتور ال سی دی و ال ای دی شرکت سامسونگ را دارد. تمامی خدمات و تعمیر مانیتور سامسونگ در تهران دارای گارانتی و ضمانت سرویس می باشند.

تعمیر آداپتور مانیتور ال جی

مانیتورهای شرکت ال جی در ایران طرفداران زیادی دارد، تعمیر مانیتور ال جی در تهران در مرکز تخصصی دیجی تکنیک انجام می پذیرد. این مرکز به لطف تکنسین های متخصص و با تجربه و با دارا بودن تجهیزات پیشترفته تعمیراتی آماده ارائه خدمات و تعمیرات تمامی آداپتورهای مانیتور ال سی دی و ال ای دی کمپانی ال جی را دارد. تمامی خدمات و تعمیر آداپتورهای مانیتور ال جی در تهران دارای گارانتی و ضمانت سرویس می باشند.

تعمیر آداپتور مانیتور ال جی در تهران 

در صورتیکه آداپتور مانیتور ال جی شما معیوب شده، می توانید با مرکز تعمیرات دیجی تکنیک تماس حاصل نمایید و یا حضورا به این مرکز مراجعه نمایید. مرکز نمایندگی تعمیر مانیتور ال جی در تهران کلیه آداپتورهای مانیتورهای شرکت ال جی را تخصصی تعمیر می کند. کلیه خدمات و تعمیر آداپتور مانیتور ال جی در تهران که توسط مرکز تخصصی دیجی تکنیک انجام می شود دارای ضمانت سرویس می باشد.

تعمیر آداپتور تلویزیونتعمیر آداپتور تلویزیون

برخی کمپانی های سازنده تلویزیون های ال ای دی نظیر شرکت های سونی و سامسونگ به دلیل طراحی خاص و باریک همچون مانیتورها، به جای برد تغذیه داخلی، یک آداپتور خارجی برای تلویزیون ها طراحی کرده اند. البته این نوع طراحی دارای مزایایی چون، حجم و وزن پایین تر، طراحی زیبا و باریک تلویزیون، تعویض و راحتی تعمیر آداپور تلویزیون که بصورت خارجی طراحی شده است و غیره میتوان اشاره کرد.

تعمیر آداپتور تلویزیون در تهران

مرکز تعمیرات دیجی تکنیک در کلیه مناطق تهران، خدمات و تعمیرات تلویزیون را بطور تخصصی و گسترده انجام می دهد، به طبع آن برای آداپتور های تلویزیون های ال ای دی که منبع تغذیه خارجی محسوب می شوند نیز خدمات و تعمیرات ارائه می دهد، و آداپتور های تلویزیون ها را تخصصی تعمیر می کند. جهت تعمیر آداپتور تلویزیون در تهران می توانید با مرکز خدمات دیجی تکنیک تماس حال نمایید.

مرکز تخصصی دیجی تکنیک با سابقه بیش از دو دهه تجربه، تعمیر آداپتور تلویزیون های ال ای دی را بصورت تخصصی و حرفه ای انجام می دهد.

ضمیمه ها

[/cz_title]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *