تعمیر تلویزیون در شهرک اکباتان

مرکز تعمیر تلویزیون در شهرک اکباتان

مرکز تخصصی تعمیرات دیجی تکنیک با بیش از 28 سال تجربه، و مجهز به کارگاه های تخصصی و تجهیزات پیشرفته در شهرک اکباتان  آماده ارائه خدمات می باشد. در این مرکز تعمیرات کلیه تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی و پلاسما و پنل های تلویزیون بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای و با گارانتی و خدمات ویژه ارائه می شود.

کارگاه مرکزی دیجی تکنیک: جنب شهرک اکباتان، کوی بیمه دوم (خیابان آزمون نیا)، میدان سالاری، بیستم شرقی، پلاک 2 و 4

دستگاه تلویزیون

دستگاه تلویزیون محبوب ترین وسیله رسانه جمعی و از دیدگاه مصرف کنندگان پر مصرف ترین وسیله در عرصه لوازم خانگی بشمار میاید، این دستگاه از بدو اختراع تاکنون پیشرفت های شگرفی را تجربه کرده است. تلویزیون های اولیه مبتنی بر تجهیزات ساده و لامپ های خلا که در زمان خودش فناوری پیشرفته محسوب می شده و بعنوان پنجره جادویی از آن یاد می شد.

شرکت های سازنده، انواع تلویزیون ها را درمدل ها و اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه کرده اند. تلویزیون های با نمایشگرهای لامپی (CRT) پس از چند دهه در بازار جای خود را به تلویزیون با نمایشگرهای پیشرفته و تخت ال سی دی ها (LCD) و ال ای دی ها (LED) و پس از آن نمایشگرهای واضح تر و دقیق تر اولدها (OLED) و امولدها (MOLED) طراحی و به بازار عرضه شده اند.

نگهداری و تعمیر تلویزیون 

تعمیر تلویزیون ها نیز در زمان و متناسب با تکنولوژی روز حائز اهمیت است و همواره نیازمند تجهیزات و دانش فنی عصر خود بوده است. بدیهی است که تعمیر تلویزویون های پیشرفته تر به دلیل پیچیدگی های طراحی، نیاز به فنون و دانش بروز و دقت عمل بالاتری نسبت به گذشته نیاز دارند. 

با توجه به حساسیت قطعات الکترونیک بکار رفته در تلویزیون ها نگهداری این دستگاه ها در موقعیت های مختلف محیطی همواره نیازمند مراقبت های ویژه دارد، تولید کنندگان تلویزیون ها توصیه میکنند این دستگاه ها باید از عوامل مخربی چون ضربه، فشار، رطوبت و مایعات دور نگهداری شوند. 

همانطوری که اشاره شد تلویزیون ها از جمله دستگاه هایی هستند که طراحی پیچیده ای دارند، و بدیهی است تحلیل و تعمیر تلویزیون ها نیازمند دانش فنی، تجربه و تخصص هست و تکنسین ها و مهندسین تعمیرات تلویزیون دوره های آموزشی مربوطه و تخصص های لازم را در آموزشگاه ها و کارگاه ها باید طی کنند، تا بعنوان یک متخصص بتوانند از عهده تعمیرات این دستگاه های برآیند. 

دفتر مرکزی دیجی تکنیک در شهرک اکباتان مستقر میباشد و کارگاه تخصصی این مرکز در کوی بیمه دوم دایر شده است، این مرکز آماده ارائه خدمات و تعمیرات تخصصی تلویزیون در شهرک اکباتان، کوی بیمه و شهرک آپادانا می باشد.

تعمیر تلویزیون سونی در شهرک اکباتان

تعمیر تلویزیون های سونی نیازمند تجربه و دانش فنی است، با توجه به کم رنگ شدن خدمات و پشتیبانی محصولات سونی در سال های اخیر و با وجود محدودیت هایی در حضوص ارائه خدمات و تامین قطعات تلویزیون و سیستم های صونی و تصویری، مرکز تعمیرات دیجی تکنیک قطعات و لوازم اصلی تلویزیون های سونی را از کمپانی اصلی تهیه و به مشتریان عرضه می نماید. مرکز تعمیر تلویزیون سونی در شهرک اکباتان کوی بیمه دوم واقع شده است.

تلویزیون های سونی دستگاههای محبوب و مورد استفاده خانواده های ایرانی است، کمپانی سونی تلویزیون های بافناوری پیشرفته و باکیفیت تولید می کند و عمدتا قطعات بکار رفته در این تلویزیون ها ساخت سونی و یا برندهای مطرح دنیا است و طول عمر تلویزیون های سونی نسبتا بالا است. شرکت سونی مدل های متنوعی از تلویزیون ها را تولید و به بازار غرضه کرده است.

مرکز تخصصی دیجی تکنیک با بیش از 28 سال تجربه در تعمیر تلویزیون سونی، آماده ارائه خدمات و تعمیر تلویزیون سونی در شهرک اکباتان میباشد. در صورتی که تلویزیون سونی شما معیوب شده و به تعمیر نیاز دارد میتوانید با این مرکز تماس حاصل نمایید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شهرک اکباتان

شرکت کره ای سامسونگ در چند سال اخیر در عرصه تکنولوژی پیشتاز و موفق بوده است. این شرکت به بزرگترین تولید کننده تجهیزات و لوازم خانگی برقی در دنیا مشهور است. این غول فناوری در تولید دستگاه های تلویزیون و نمایشگرها نیز پیش قدم و موفق بوده و سهم زیادی از بازار و تامین تلویزیون را در سابقه خود دارد، در سال های اخیر در تولید تلویزیون های مدرن به پیشرفت های قابل توجهی دست یافته است.

در صورتیکه تلویزیون سامسونگ شما معیوب شده و به تعمیر نیاز دارد میتوانید با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ در شهرک اکباتان تماس حاصل نمایید. متخصصین و کارشناسان ما آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما هستند. 

تعمیر تلویزیون ال جی در شهرک اکباتان

کمپانی ال جی به بزرگترین تولید کننده انواع تلویزیون و نمایشگرها تبدیل شده است. شرکت الجی بخش عظیم نیازهای لوازم خانگی دنیا را تامین می کند. بسیاری از خانواده های ایرانی این برند را دوست دارند و تلویزیون ال جی را انتخاب می کنند. مرکز خدمات و تعمیر تلویزیون ال جی در شهرک اکباتان واقع است.

جهت مشاوره و یا ثبت سفارش تعمیرات با مرکز تعمیر تلویزیون ال جی در شهرک اکباتان تماس حاصل نمایید. کارشناسان فنی ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد. 

تعمیر تلویزیون انواع برندها

در این مرکز خدمات و تعمیر تلویزیون در شهرک اکباتان ارائه میشود، به لطف متخصصین با تجربه مستقر در این مرکز، کلیه برندهای تلویزیون سونی، الجی، سامسونگ، ایکس ویژن، دوو، تی سی ال، مجیک، مارشال و تعمیرات کلیه تلویزیون های با اصلیت چینی و ایرانی در این مرکز انجام پذیر است.

در این مرکز خدمات و تعمیرات تلویزیون در شهرک اکباتان، با افتخار خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای ارائه می‌شود. تخصص و تجربه متخصصین این مرکز، این امکان را فراهم می‌سازد تا تمامی برندهای معتبر تلویزیون از جمله سونی، الجی، سامسونگ، ایکسویژن، دوو، تی سی ال، مجیک، مارشال را پشتیبانی نموده و تعمیرات لازم را برای این برندها انجام دهد.

خدمات مرکز تخصصی دیجی تکنیک شامل تعمیرات کلیه تلویزیون‌های با اصالت چینی و ایرانی نیز می‌شود. با اعتماد به ما، مطمئن باشید که دستگاه شما در دستان متخصصان حرفه‌ای و با استفاده از قطعات اصلی تعمیر و سرویس های لازم انجام خواهد شد.

تعمیر پنل تلویزیون در شهرک اکباتان

پنل یا نمایشگر تلویزیون ها حساس ترین بخش یک تلویزیون است، که با وجود مراقبت های لازم احتمال آسیب رسیدن و معیوب شدن آن وجود دارد. پنل های تلویزیون به دو صورت آسیب می بیند، یکی عوامل خارجی مانند فشار و ضربه باعث معیوب شدن و یا شکستن پنل تلویزیون میشود، و دیگری عوامل درونی است که خرابی سخت افزاری و یا نوسانات برق شهری و استهلاک میتواند عامل خرابی پنل تلویزیون شود.

تعمیر پنل تلویزیون نیازمند دانش و تجربه و آموزش های خاص است و به تجهیزات ویژه کارگاهی و سخت افزارهای پیشرفته نیازمند است. دیجی تکنیک مرکز تخصصی تعمیر پنل تلویزیون را در شهرک اکباتان مجهز کرده است. جهت مشاوره میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.

گارانتی تعمیر تلویزیون و پشتیبانی دیجی تکنیک

همواره کیفیت انجام کار تعمیرات و رضایت مشتریان از اولویت های اصلی و مهم این مرکز بوده و هست، تکنسین ها و متخصصین مجموعه ما از آموزش ها و تخصص های لازم در این حوزه برخوردار هستند، و توان انجام تعمیرات و رفع عیب اساسی ترین خرابی تلویزیون ها را دارند. برای تمامی خدمات و تعمیرات در دیجی تکنیک گارانتی سرویس ثبت می شود.

هزینه تعمیر تلویزیون در شهرک اکباتان

هزییه ها و اجرت های تعمیر تلویزیون با توجه به خرابی و عیب آنها و همچنین نوع و سایز تلویزیون ها متفاوت است. و قطعات مصرفی در هزینه نهایی موثر است. در مرکز تخصصی دیجی تکنیک، کلیه هزینه ها بصورت حداقلی و با رعایت همه جانبه محاسبه می شود، و قبل از انجام کار تعمیرات، هزینه های دستگاه بصورت دقیق محاسبه و به مشتری اعلام می گردد.

در این مرکز سعی و اولویت ما تعمیر قطعات و بردهای تلویزیون است و تا جایی که امکان داشته باشد و با حفظ کیفیت خدمات، هزینه ها را کاهش می دهیم. کارشناسان فنی این مرکز به اولویت ها اهمیت قائل هستند و فقط در صورتی قطعه تلویزیون تعویض میشود که تعمیر قطعه امکانپذیر نباشد.  در اینصورت قطعه یا برد معیوب با مدل اصلی قطعه تعویض خواهد شد.

تبت درخواست تعمیرات و پیگیری آنلاین

کاربران گرامی میوانند به روش های معمول و یا از طریق تماس تلفنی در ساعات کاری این مرکز و یا به روش ثبت آنلاین و در طول ۲۴ ساعت سفارش تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایند، پس از دریافت سفارش، کارشناسان فنی ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار خواهند کرد. امکان پیگیری سفارش بصورت آنلاین امکان پذیر می باشد.

صفحات دیگر خدمات ما:

2 نظرها

  • با سلام
    تلویزیون سونی داشتیم خاموش شده بود یک روزه تعمیر کردند با قیمت مناسب تر از جاهای دیگه و گارانتی هم دادند

  • سیستم بسیار خوبی دارند خودشون می برن تعمیر می کنند میارن خونه تحویل میدهند بسیار برخورد خوبی داشتند قیمت هم پایین تر از جای دیگه حساب کردند، برای تلویزیون ما یک سال گارانتی تعمیر دادند رضایت کامل داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *