نصب بلوتوث روی ضبط و سیستم های صوتی قدیمی

نصب بلوتوث روی ضبط

نصب بلوتوث روی ضبط های قدیمی و فاقد سیستم بلوتوث و یو اس بی USB، کاری است که باید بصورت حرفه ای و بدون نقص انجام شود، تا کیفیت دستگاهی که روی آن کار انجام می شود کاملا حفظ شود. اکثر دستگاه های صوتی قدیمی کیفیت عالی دارند، خصوصا ضبط های سونی و پاناسونیک به لطف قطعات اصلی و بلندگوهای قدرتمند و با کیفیت، از صدای شفاف و تفکیک صدای فوق العاده برخوردار هستند و واقعا قایل قیاس با دستگاه های امروزی نیستند.

تنها نقص این نوع سیستم های خانگی قدیمی، نداشتن سیستم های جدید یو اس بی و بلوتوث است. اگر شما صاحب سیستم های صوتی قدرتمند، بدانند که این نوع ضبط های قدیمی را می توان به سیستم های جدید بلوتوث و USB مجهز کرد و آن ها را به روز و احیا کرد، هرگز این سیستم های با ارزش خود را به گوشه انباری ها نمی سپردید و از استفاده آنها لذت می بردید.

 مرکز تخصصی دیجی تکنیک نصب بلوتوث روی ضبط و پخش و سیستم ها صوتی قدیمی را بصورت حرفه ای و تخصصی انجام می دهد. تلفن تماس: 02144693273 – 02144692755

نصب بلوتوث روی ضبط های قدیمینصب بلوتوث و usb روی ضبط

نصب بلوتوث روی صبط های قدیمی و سیستم های یرقدرت صوتی قدیمی و کلاسیک انجام می شود که فاقد این نوع سیستم هستند، با نصب سیستم بلوتوث روی سیستم های قدیمی خود، امکان این فراهم می شود که فایل های صوتی خود را از موبایل و تبلت و لپ تاپ به ضبط قدیمی خود منتقل کنید و از پخش فیلم و موزیک با صدای با کیفیت و پر قدرت لذت ببرید.

نصب USB روی ضبط های قدیمی

امکان نصب USB روی ضبط های قدیمی به راحتی امکانپذیر است و میتوان تک ماجول یو اس بی USB را روی آن ها نصب کرد. و یا ماجول هر دو سیستم بلوتوث و USB را روی دستگاه نصب کرد، و این بستگی به سلیقه و نیاز کاربران دارد. بطور کلی هر دستگاه صوتی که دارای آمپلی فایر سالم است، می توان به USB مجهز کرد و سیستم های صوتی قدیمی شما از USB پشتیبانی کند و فایل های صوتی داخل فلش را پخش کند.

نصب بلوتوث و USB روی ضبط های قدیمی

همانطور که در بالا گفته شد، نصب بلوتوث و USB روی ضبط های قدیمی و سیستم های صوتی کلاسیک که فاقد این سیستم ها هستند امکان پذیر شده است. و میتوان از آن ها برای اتصال به دستگاه های دیگر نظیر فلش مموری، گوشی های موبایل، تبلت و لپ تاپ ها جهت انتقال و پخش فایل های صوتی استفاده کرد. با نصب ماجول سیستم های بلوتوث و USB، کاربران میتوانند با توجه به نیاز و سلیقه خود، از این امکانات بهره مند شوند.

هر چند دستگاه های صوتی نسبتا جدید هم هستند که سیستم بلوتوث و یا یو اس بی UDB ندارند و یا فاقد هر دو سیستم می باشند. در هر صورت و در پاسخ به سوالات مشابه کاربران عزیز، می توان گفت سیستم های بلوتوث و USB بر روی تمامی دستگاه های ضبط و پخش و سیستم های خانگی و حرفه ای قابل نصب می باشد. این امر نشان از این دارد که هنوز هم میتوان با دستگاه های قدیمی، از امکانات جدید و مدرن بهره برد.

کیفیت صدا پس از نصب بلوتوث و USBنصب ماجول بلوتوث و usb

اکثر کاربران از کیفیت صدا پس از نصب بلوتوث و USB و یا به اصطلاح فلش خور کردن دستگاه خود سوال می کنند و نگران حفظ کیفیت صدا پس از نصب هستند و دوست دارند این کار به دست یک متخصص با تجربه انجام شود، در پاسخ به سوالات این عزیزان باید عرض کنم، کیفیت صدای دستگاه پس از نصب بلوتوث و USB روی دستگاه های قدیمی به چند تا عامل مهم بستگی دارد که در ادامه عنوان می شود:

1. کیفیت صدای اصلی دستگاه

در گذشته، دستگاه های ضبط و سیستم های صوتی خانگی با کیفیت های متفاوتی تولید و به بازار عرضه شده اند. برخی از این سیستم ها حرفه ای و قدرتمند هستند و نسبتا گرانتر بودند، این سیستم های حرفه ای کیفیت صدای فوق العاده ای دارند و هنوز هم ارزش واقعی خود را حفظ کرده اند، و در حال خاضر بعنوان تقویت کننده با کیفیت صدای پخش کننده ها و تلویزیون از طریق ورودی AUX توسط کاربران استفاده می شود.

در صورتیکه سیستم بلوتوث و USB بر روی این نوع سیستم ها توسط یک متخصص انجام شود و به درستی نصب و تنظیم شود، نتیجه کار انجام شده، هانند کاست یا سی دی خود دستگاه، کیفیت صدای اصلی دستگاه حفظ خواهد شد. بنابراین کیفیت و قدرت خروجی بعد از نصب ماجول بلوتوث و یو اس بی بسیار حائز اهمیت و کاملا به پارامترهای خود دستگاه بستگی دارد و از کارایی و کیفیت خروجی مشابه برخوردار خواهد بود.

2. عامل یا انجام دهنده کار

نصب سیستم بلوتوث و یو اس بی USB روی دستگاه ها یک کار تخصصی است و اگر انتظار داشته باشیم نتیجه کار عالی باشد و کیفیت صدای اصلی دستگاه حفظ شود، این کار باید توسط یک متخصص با تجربه انجام شود. یک متخصص حرفه ای سیستم های صوتی کاملا با بخش های مختلف دستگاه آشنایی دارد و به خوبی می تواند برد بلوتوث و USB را در بخش صحیح دستگاه قرار دهد و بطور صحیح نصب و تنظیم نماید.

در نظر داشته باشیم، سلیقه و هنر متخصص نصب بلوتوث و USB روی سیستم های قدیمی بسیار خائز اهمیت است. اگر نصب این سیستم به خوبی و خرفه ای انجام شود، و پورت USB در جای مناسب و دقیق کار شود، در نگاه یک ناظر به ظاهر دستگاه، انگار کارخانه ای و توسط سازنده نصب شده است و معلوم نمی شود کار شخص بوده است. این امر برای کاربران و مشتریان گرامی، بدلیل مهم بودن اصالت و ظاهر دستگاه ابسیار اهمیت دارد.

تصاویر نمونه کارهای نصب بلوتوث و USB روی دستگاه های قدیمی توسط دیجی تکنیک انجام شده، در سایت قرار دارد و در روبرو میتوانید مشاهده نمایید.

3. نوع ماجول یا برد بلوتوث و USBنصب بلوتوث و یو اس بی

برد یا ماجول بلوتوث و USB اظلاعات و داده های دیجیتال را پردازش و کمترل می شود و بصورت سیگنال های آنالوگ به ورودی آمپلی فایر دستگاه هدایت می کند، بدیهی است کیفیت خروجی آمپلی فایر کاملا به کیفیت سیگنال های خروجی بستگس دارد، بنابراین کیفیت قطعات و برند و نوع ماجول یا برد بلوتوث و USB در نتیجه کار و کیفیت خروجی صدای این پروژه بسیار مهم است.

3. حذف نویز صدا پس از نصب بلوتوث و USB

همانطور که در بالا اشاره شد نصب بلوتوث و USB بصورت حرفه ای، نیازمند سیم کشی صحیح و اعمال تغذیه دقیق از منبع تغذیه دستگاه است تا بتواند با سیستم یکپارچه باشد و کاملا سازگاری داشته باشد، و حذف نویز صدا پس از نصب بلوتوث و USB بطور کامل صورت گیرد. این وظیفه مهم توسط یک متخصص سیستم های صوتی با تجربه امکان پذیر خواهد بود.

معمولا وقتی نصب سیستم بلوتوث و USB توسط افراد عیر متخصص و تعمیرکار کم تجربه و آماتور انجام شود و سیم کشی و تطابق به درستی اعمال نشود، اگر دستگاه جان سالم هم به در ببرد، با مشکلاتی چون داغ شدن برد، افزایش جریان در مدارات، کیفیت پایین صدا، عدم تطابق امپدانس و در بیشتر مواقع با نویز صدا همراه خواهد بود که از بلندگو شنیده میشود.

برای تست دقیق تر مورد نویز صدای خروجی میتوانید سیستم را در حالت بلوتوث و یا در مود یو اس بی فلش قرار دهید و در حال پخش موزیک در حالت pause نگه دارید و صدای ولوم را تا انتها بالا ببرید، در این حالت صدای نویز و اعوجاج را از بلندگو خواهید شنید. برای اصلاح این مورد و حذف صدای نویز مزاحم میتوانید به یک متخصص مراجعه نمایید تا سیستم را بازبینی و مشکلات موجود را رفع نماید.

 

آدرس مرکز تخصصی دیجی تکنیک

شهرک اکباتان (خیابان آزمون نیا) میدان سالاری، بیستم شرقی، پلاک4 واحد 2 و 4، تلفن های تماس 44693273 – 44692755 

انواع ماجول و بردهای بلوتوث و USB

انواع ماجول و بردهای بلوتوث و usb در بازار یافت می شود، برخی از آنها امکانات و کیفیت معمولی دارند و برای مصرف آماتوری مناسب هستند، برخی مدل های ماجول بلوتوث پیشرفته و با کیفیت هستند و در آن ها از قطعات و چیپ های سرعت پردازش بالا و امکانات بیشتر استفاده شده است که برای مصارف حرفه ای مناسب هستند. بنابراین بردهای بلوتوث و USB با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند و با توجه به نیازهای کاربران انتخاب می شود.

نصب بلوتوث روی ضبط سونی

تعمیر سیستم صوتی حرفه ای سونی

ضبط های قدیمی سونی به دلیل دارا بودن قطعات اصلی سونی، صدای با کیفیت و تفکیک صدای فوق العاده و تجربه منحصر بفرد ارائه می دهد، بلندگوهای با کیفیت این دستگاه‌ها، باعث می‌شود گوش دادن به موسیقی و موزیک، یک لذت بی‌نظیر باشد. نصب بلوتوث روی ضبط سونی و برای تمامی مدل های این برند امکانپذیر است و این وظیفه توسط مرکز تخصصی دیجی تکنیک و بصورت جرفه ای و با ضمانت دو ساله انجام می شود.

نصب بلوتوث روی سیستم های صوتی حرفه ای 

نصب بلوتوث و فلش USB بر روی تمامی سیستم های صوتی قدیمی و حرفه ای قابل نصب می باشد، این سیستم های قدیمی برای بعضی ها نوستالژی و خاطره انگیز است و به همراه بلندگوهای بلند و زیبا، دکوراسیون منازل اکثر ایرانی ها را کامل کرده است و هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از این سیستم ها بصورت طبقاتی هستند و هر بخش سیستم در یک طبقه قرار می گیرد. این سیستم ها توانایی پخش نوار کاست، تیونر رادیو، بخش گرامافون و ورودی های کمکی یا AUX است. سیستم های صوتی حرفه ای برند سونی معروف هستند و در ایران نیز خواهان و طرفداران زیادی داشته است.

در مرکز تخصصی دیجی تکنیک، نصب سیستم بلوتوث و usb بر روی سیستم های صوتی قدیمی حرفه ای و تمامی برند ها انجام می پذیرد. سیستم های حرفه ای برندهای سونی، پاناسونیک، جی وی سی، پایونیر، آکایی سن سویی، مرنتز، دنون و … بصورت تخصصی انجام می شود. 

نصب بلوتوث و USB روی سینماخانگی

نصب بلوتوث و USB روی سینماخانگی ها نیز قابل نصب می باشد. هم ماجول بلوتوث تک و هم ماجول فلش USB و یا هر دو بر روی تمامی برندهای سینما خانگی قابل نصب و اجرا می باشد. این وظیفه در مرکز تخصصی دیجی تکنیک بصورت حرفه ای انجام می پذیرد.

نصب بلوتوث و فلش USB روی سینماخانگی برندهای سونی، پاناسونیک، سامسونگ و ال جی، پایونیر، جی وی سی و غیره امکانپذیر می باشد. این خدمات در مرکز دیجی تکنیک بصورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

سوالات متداول در خصوص نصب بلوتوث و USB

اگر قبلا بلوتوث یا usb روی دستگاه نصب کرده باشیم آیا امکان اصلاح آن وجود دارد؟

بله، شما می توانید دستگاه را به مرکز دیجی تکنیک منتقل کنید تا مورد بازبینی قرار بگیرد، در صورتیکه به اصلاحیه نیاز باشد، پس از هماهنگی های لازم با مشتری، انجام شود

هزینه دقیق نصب بلوتوث و یو اس بی چقدر است؟

هزینه و اجرت نصب ماجول بلوتوث برای دستگاه های محتلف بسته به ساده یا حرفه ای بودن آن متفاوت می باشد و همچنین به نوع و کیفیت ماجول نصب شده نیز بستگی دارد

آیا دستگاه هایی که ورودی AUX ندارند میتوان بلوتوث یا فلش خور کرد؟

بله، در مرکز تخصصی دیجی تکنیک بر روی تمامی دستگاه های صوتی و سیستم های خانگی که حتی ورودی AUX نداشته باشند قایل انجام می باشد.

فرم ثبت سفارش نصب بلوتوث

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نصب بلوتوث و USB روی ضبط
نصب بلوتوث و USB روی ضبط
نصب بلوتوث و USB روی ضبط 02
نصب بلوتوث و usb روی ضبط سونی
نصب بلوتوث و usb روی سینماخانگی
نصب بلوتوث و usb روی ضبط سونی
نصب بلوتوث و usb روی سیستم صوتی
نصب بلوتوث و usb روی سیستم صوتی
digiteknic-logo

مرکز تخصصی خدمات دیجی تکنیک

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی، تلویزیون، محصولات دیجیتال و صوتی و تصویری

  • فعال در کل مناطق تهران و کرج
  • گارانتی سرویس 6 الی 12 ماه
  • ایاب ذهاب و مشاوره رایگان
  • پذیرش در محل مشتری
  • هزینه های منصفانه
اطلاعات بیشتر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *