تعمیر پنل تلویزیون

صفحه نمایش تلویزیون‌های ال سی دی و ال ای دی LCD و LED، که به طور عمومی به عنوان صفحه‌ های پنل تلویزیون شناخته می‌شوند که برای نمایش تصاویر و ویدیوها استفاده می‌شود، و بخشی حساس و گرانترین قطعه از دستگاه تلویزیون را تشکیل می‌دهند. به همین دلیل، نگهداری و مراقبت از صفحه نمایش تلویزیون بسیار مهم است.

همچنین، سرویس و تعمیر پنل تلویزیون‌ های LED و LCD به دلیل پیچیدگی و تکنولوژی خاص، نیازمند تخصص، تجربه، دانش فنی و تجهیزات کارگاهی خاص می باشد.

در صورتیکه صفحه نمایش تلویزیون شما معیوب شده است، بهتر است سرویس دستگاه تلویزیون خود را به مراکز تخصصی تعمیرات پنل تلویزیون و یا متخصین این حوزه مراجعه کنید تا مشکل تلویزیون تخصصی بررسی و تعمیر شود.

ایرادهای عمومی پنل تلویزیون ها

 • تلویزیون تصویر ندارد ولی صدا دارد
 • تلویزیون خط های افقی دارد
 • صفحه نمایش تلویزیون خط یا خطوط عمودی دارد
 • کل صفحه یا قسمتی از آن تاریک است
 • پس از مدتی کارکرد تصویر بهم می ریزد و یا محو می شود
 • تصویر نقاط سیاه و گرد دارد
 • تصویر تلویزیون بصورت نگاتیو پخش می شود
 • رنگ تصاویر تلویزیون غیر عادی است
 • تصاویر تلویزیون سایه دار پخش می شود
 • تصویر تنبلی دارد (رد تصاویر پخش شده بجا می ماند)
 • صفحه نمایش تلویزیون حاله دارد

تعمیر پنل تلویزیون در مرکز تخصصی دیجی تکنیک

مرکز تخصصی تعمیرات دیجی تکنیک با بیش از دو دهه تجربه در تعمیرات صفحه نمایش یا پنل تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی، بصورت کاملا تخصصی ارائه می دهد. این مرکز به لطف مهندسان و متخصصین با تجربه و مجهز به تجهیزات کارگاهی حرفه ای و دستگاه های لیزری جهت تعمیر دقیق و رفع عیب انواع پنل های تلویزیون ها آماده ارائه خدمات می باشد. 

ارائه گارانتی تعمیر پنل

پس از انجام تعمیر پنل تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی توسط مرکز تخصصی دیجی تکنیک، برای دستگاه تلویزیون گارانتی تعمیر پنل ثبت می شود، و دستگاه در طول مدت گارانتی، تحت خدمات و پشتیبانی فنی این مرکز قرار خواهد گرفت.

خدمات ویژه مرکز تعمیرات دیجی تکنیک

حمل تلویزیون بدلیل حساس و شکننده بودن صفحه نمایش، به ویژه تلویزیون های با صفحه نمایش بزرگ، نیاز به مراقبت های ویژه دارد، تا آسیبی به دستگاه وارد نشود. این مرکز جهت حمل و انتقال تلویزیون به کارگاه، سرویس های خدمات حمل و نقل ویژه در نظر گرفته است و دستگاه تلویزیون مشتری به دلیل نیاز به تجهیزات گارگاهی، توسط سرویس های حمل و نقل و تکنسین های این مرکز به کارگاه مربوطه منتقل خواهد شد.

تعمیر پنل تلویزیون سونی

تلویزیون سونی برند محبوب خانواده های ایرانی است و کمپانی سونی در تولید دستگاه های صوتی و تصویری و صفحه های نمایش باکیفیت مشهور است، و به همین خاطر تلویزیون های سونی عمر طولانی تری دارند. پنل تلویزیون های سونی نیز پس از استفاده های طولانی مدت و یا در اثر عوامل فیزیکی یا بی احتیاطی دچار خرابی می شوند، و نیاز به تعمیر پیدا می کنند.

تعمیر پنل تلویزیون سونی در مرکز تخصصی تعمیرات دیجی تکنیک بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می پذیرد.

تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

تلویزیون های سامسونگ از صفحه های نمایش های با کیفیت بهره می برند، و اکثر کاربران ایرانی تلویزیون های برند سامسونگ در منزل دارند، با این حال پنل تلویزیون های سامسونگ هم در اثر استهلاک، حمل ونقل، فشار و ضربه و یا عدم رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده، معیوب می شود و پنل تلویزیون سامسونگ هم دچار آسیب و خرابی شود. تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ در مرکز تخصصی دیجی تکنیک بصورت کاملا تخصصی انجام می پذیرد.

تعمیر پنل تلویزیون ال جی

تعمیر پنل تلویزیون ال جی یکی دیگر از خدماتی است که در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک ارائه می‌شود. پنل تلویزیون ال جی یکی از قطعات حیاتی تلویزیون های ای جی است که برای نمایش تصاویر و ویدیوها استفاده می‌شود. پنل تلویزیون ال جی همانند سایر برندهابا گذشت زمان و استفاده مداوم، ممکن است دچار مشکلات و خرابی‌هایی شود که منجر به عدم نمایش صحیح تصاویر و کاهش کیفیت تصویر می‌شود.

در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک، تیم متخصص و کارآزموده با استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته، مشکلات پنل تلویزیون ال جی را تشخیص داده و تعمیر می‌کنند. با استفاده از خدمات تعمیر پنل تلویزیون ال جی در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک، می‌توانید برای مدت طولانی از تماشای تصاویر با کیفیت بالا و تجربه دیدنی لذت ببرید

تعمیر پنل تلویزیون ایکس ویژن

محصولات و تلویزیون های ایکس ویژن پس از کم رنگ شدن برند های مطرح در عرصه تکنولوژی، به بازار ایران آمد و بعنوان محصولات درجه دو و ارزان قیمت، بخشی از مصارف ایرانی ها را تشکیل داده است. تعمیر تلویزیون ایکس ویژن هم همانند سایر برند ها نیاز به خدمات و تعمیرات دارد. تعمیر پنل تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی برند ایکس ویژن در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک انجام میشود.

تعمیر پنل تلویزیون دوو و اسنوا

تعمیر تلویزیون 5
تعمیر تلویزیون سامسونگ
تعمیر تلویزیون
تعمیر تلویزیون 3
تعمیر تلویزیون 4

اوه! نتوانستیم جای گذاری فرمت را انجام بدیم.