تعمیر مانیتور

تعمیر مانیتور

فهرست مطالب

مرکز تخصصی دیجی تکنیک با بیش از 28 سال سابقه در حوزه تعمیرات محصولات الکترونیک و کامپیوتر، خدمات و تعمیرات مانیتور را بصورت تخصصی انجام می دهد. این مرکز به تجهیزات پیشرفته مجهز میباشد و به لطف متخصصین مجرب و آموزش دیده، توانایی تعمیر و حل مشکلات تمامی برندها و مدل های مانیتور های ال ای دی LED و ال سی دی LCD را دارد.

ایاب ذهاب رایگان       تعمیر در منزل        متخصصین مجرب       گارانتی تا 12 ماه       کمترین هزینه        تعمیر همه مدل ها

تعمیر مانیتور کامپیوتر

مانیتور کامپیوتر از ملزومات جانبی کامپیوترها است، این دستگاه در واقع اطلاعات خروجی و داده های کامپیوتر را بصری به نمایش می گذارد. سیستم های قدیمی مانیتورها تکنولوژی سی آر تی CRT بودند، ساختار مانیتورهای سی آر تی کاملا متفاوت از ال سی دی ها هستند.

تعمیر مانیتور سی آر تی CRTdigiteknic crt monitor repair

تفاوت عمده مانیتورهای سی ار تی و ال سی دی ها در صفحه نمایش آنها است. در صفحات سی آر تی (CRT) پرتوهای الکترونیکی توسط تفنک الکترونیکی در خلا و کنترل شذه به سمت صفحه نمایشگر پرتاب می شود و تصویر ایجاد می کند. این سیستم در دستگاه های نسل قدیم مانیتورها، تلویزیون ها، اسیلوسکوپ ها و انواع نمایشگرهای صنعتی کاربرد داشته است.

چند سالی است که مانیتور های سی آر تی منسوخ شده و دیگر تولید نمی شود، با این حال کاربرانی هستند که هنوز هم از مانیتورها و تلویزیون های CRT در منازل و یا محل کار خود استفاده دارند، آخرین تولیدات این نوع مانیتورها پیشرفته و صفحه تخت بودند که از تکنولوژی بالایی هم برخوردار بودند و توانسته بودند پاسخگویی نیازهای کاربران به روز باشند.

مرکز تخصصی دیجی تکنیک سابقه طولانی در تعمیر مانیتورهای سی آر تی CRT دارد و در حال حاضر نیز  آماده ارائه خدمات به مشتریان خود را دارد.

تعمیر مانیتور ال سی دی LCD

مانیتور های ال ی دس LCD بعنوان اولین نمایشگرهای با فناوری کریستال مایع با ضخامت کم ساخته شدند. نمایشگرهای ال سی دی بسیار باریک تر و با طیف رنگ منظم و بسیار با کیفیت به مرور جایگزین نسل قبل نمایشگرها یعنی CRT شدند . نور پس زمینه Backlight مانیتور های ال سی دی همانند تلویزیون های ال سی دی، از لامپ های فلورسنت نازک CCFL ساخته شدند.

مانیتورهای ال سی دی LCD، قبل تر از مانیتور های ال ای ذی LED، و پس از مانیتور های سی آر تی CRT، تولید شده اند. انواع مانیتور های ال سی دی توسط شرکت های سونی، سامسونگ، الجی و … در اندازه های متفاوت و از 14 اینچ تا 28 اینچ تولید و به بازار عرضه کرد.

مرکز تخصصی دیجی تکنیک با سابقه بیش از دو دهه، تعمیر مانیتور ال سی دی LCD را بصورت تخصصی و حرفه ای انجام می دهد.

تعمیر مانیتور ال ای دی LEDتعمیر مانیتور ال ای دی

مانیتورهای ال ای دی LED میشه گفت نسل بعد از ال سی دی ها است که در نمایشگر آن ها با فناوری پس زمینه (بک لایت) ال ای دی ساخته شدند، که عمده تفاوت مانیتورهای ال ای دی با ال سی دی ها محسوب می شود. شرکت های بنام در عرصه الکترونیک و کامپیوتر، در تولید مانیتورهای باکیفیت و پیشرفته گام برداشتند. شرکت های کره ای سامسونگ، ال جی هم از این دسته هستند که در تولید مانیتورهای مدرن در دنیا معروف هستند.

تعمیر مانیتور سامسونگ

تعمیر مانیتور سامسونگ همچون سایر محصولات این شرکت نیازمند تخصص و تجربه است. یکی از تخصص های مرکز تعمیرات دیجی تکنیک، تعمیر مانیتورهای شرکت سامسونگ می باشد. این مرکز با بیش از 28 سال سابقه در حوزه تعمیرات محصولات الکترونیک و کامپیوتر بطور مداوم فعالیت دارد و بیش از دو دهه است که برای تمامی مدل های مانیتور های سامسونگ و بصورت تخصصی خدمات ارائه می کند.

نمایندگی تعمیر مانیتور سامسونگ در تهران

مانیتورهای شرکت سامسونگ در ایران کاربران اداری و خانگی گسترده ای دارد، تعمیر مانیتور سامسونگ در تهران توسط مرکز تخصصی دیجی تکنیک انجام می پذیرد و نمایندگی تعمیر مانیتور سامسونگ در تهران را عهده دار است. این مرکز با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه و همچنین تجهیزات پیشترفته تعمیراتی آماده ارائه خدمات و تعمیرات تمامی مدل های مانیتورهای ال سی دی و ال ای دی شرکت سامسونگ را دارد. تمامی خدمات و تعمیر مانیتور سامسونگ در تهران دارای گارانتی و ضمانت سرویس می باشند.

نمایندگی تعمیر مانیتور ال جی در تهران 

کمپانی ال جی بزرگترین شرکت تولید کننده انواع نمایشگرها است، این شرکت در ساخت محصولات لوارم خانگی، انواع تلویزیون  و مانیتور فعالیت گسترده ای ذاشته است. شرکت ال جی در ساخت مانیتورهای نسل قدیم سی آر تی (CRT) باکیفیت پیشقدم بوده است. شرکت ال جی علاوه بر اینکه در مانیتورهای ال سی دی LCD بسیار پیشرفته عمل کرده است، ال جی در حال حاضر نیز مانیتورهای بسیار پیشرفته و با تکنولوژی روز تولید و به بازار عرضه می کند.

مرکز تعمیرات دیجی تکنیک خدمات و تعمیرات مانیتورهای ال جی را در مناطق تهران انجام می دهد، این مرکز نمایندگی تعمیر مانیتور ال جی را بعهده گرفته و برای کلیه مانیتورهای شرکت ال جی سرویس ارائه می دهد. کلیه خدمات و تعمیرات مانیتورهای ال جی که توسط این مرکز انجام می شود، ضمانت سرویس ارائه می شود.

رایج ترین خرابی های مانیتور ها

 • مانیتور خاموش است و روشن نمی شود
 • پنل یا ال سی دی مانیتور ضربه خورده و آسیب دیده است
 • در صفحه در مانیتور خطوط عمودی یا افقی ظاهر شده است
 • مانیتور روشن میشود صدا دارد ولی تصویر ندارد
 • مانیتور روشن نمی شود، چراغ جلو چشمک می زند
 • مانیتور لحظه ای روشن شده و بعد خاموش میشود
 • مانیتور روشن می شود و با تاخیر تصویر محو میشود.
 • مانیتور تصاویر را بصورت نگاتیو نشان می دهد
 • تصاویر مانیتور تاخیر دارد و سایه تصاویر باقی می ماند
 • تمامی تصاویر و یا قسمتی از آن کم رنگ می شود
 • مانیتور روشن می شود فقط لوگو نشان میدهد
 • مانیتور روشن شده و لوگو نشان می دهد بعد تصویر محو می شود
 • مانیتور خطوط عمودی یا افقی کرکره ای روی تصویر ایجاد شده است
 • مانیتور خود بخود روشن و یا خاموش میشود (کنترل نمی شود)
 • مانیتور با تاخیر روشن میشود
 • مانیتور سیاه و سفید نشان می دهد.
 • پورت های ورودی مانیتور VGA یا HDMI کار نمی کند.
 • گوشه ای از تصویر مانیتور سیاه شده است
 • وقتی نور صفحه مانیتور زیاد می شود تلویزیون خاموش می شود.

تعمیر مانیتور در تهران

مرکز تخصصی دیجی تکنیک هم اکنون در تهران فعالیت گسترده ای دارد و بیش از دو دهه است که تعمیر مانیتور در تهران را آغاز نموده است. این مرکز در کلیه مناطق تهران و حومه خدمات و تعمیرات مانیتور ارائه می دهد. این مرکز پس از دریافت درخواست مشتری توسط کارشناسان مورد بررسی قداد می گیرد و هماهنگی های لازم با مشتری انجام شده و تکنسین مربوطه را از نزدیک ترین مراکز دیجی تکنیک به محل مشتری اعزام می نماید.

تعمیر مانیتور در غرب تهران

دیجی تکنیک بعنوان بزرگترین و مجهزترین مجموعه تعمیر تلویزیون و مانیتور در غرب تهران محصوب می شود، این مجموعه در غرب تهران و در منطقه 5 فعالیت دارد، مرکز تخصصی دیجی تکنیک هم اکنون فعالیت گسترده ای دارد و علاوه بر انجام تعمیر مانیتور در غرب تهران، در کل مناطق تهران نیز برای تلویزیون و مانیتور خدمات حرفه ای ارائه می دهد. تمامی محصولات و مانیتور تعمیر شده دارای گارانتی سرویس خواهد بود.

تعمیر مانیتور در شهرک اکباتان و کوی بیمه

کارگاه مرکزی دیجی تکنیک در شهرک اکباتان – کوی بیمه دوم واقع شده است، بنابرین مشتریان محلی به راحتی میتوانند از خدمات این مرکز استفاده نمایند. کاربران عزیزی که در شهرک اکباتان ساکن هستند و یا در محل های نزدیک این شهرک هستند، مانند کوی بیمه، شهرک آپادانا، شهرک فکوری ویا شهرک آزادی ساکن و یا مستقر هستند، جهت تعمیر دستگاه خود می توانند حضورا به کارگاه مرکزی دیجی تکنیک مراجعه نمایند.

علاوه بر این مشتریان عزیز می توانند از خدمات ویژه و رایگان حمل و نقل این مرکز جهت انتقال دستگاه به کارگاه استفاده نمایند. این سرویس ویژه پیس از ثبت سفارش مشتری چه آنلاین و چه تلفنی یا حضوری برای کلیه مشتریان ارائه می شود.

کارگاه مرکزی دیجی تکنیک، تعمیر مانیتور در غرب تهران و در در اکباتان، کوی بیمه، واقع شده است. 021469323 – 0902087351

مراحل درخواست تعمیر مانیتور در دیجی تکنیک

1. تماس تلفنی با دیجی تکنیک

کاربران گرامی جهت سفارش تعمیر مانیتور در تهران می توانید با شماره های 02144693273 و یا 02144692755 در ساعات اداری با مرکز دیجی تکنیک تماس حاصل نمایید.

2. ثبت سفارش آنلاین تعمیر مانیتور

کاربران می توانند درخواست تعمیر مانیتور معیوب خود را بصورت آنلاین و 24 ساعته به سایت دیجی تکنیک مراجعه نموده و درخواست تعمیر خود را از طریق فرم ثبت آنلاین ثبت نمایند.

3. ثبت سفارش تعمیر با قابلیت پیگیری آنلاین

همچنین کاربران علاقمند می توانند سفارش تعمیر مانیتور خود را بصورت آنلاین با قابلیت پیگیری بصورت شبانه روزی ثبت نمایند. در این نوع سفارش آنلاین کاربران میتوانند د از وضعیت سفارش خود و بصورت لحظه ای مطلع  باشند و نظرات خود را نیز مطرح نمایند. اطلاعات سفارش شامل قطعات مصرفی، وضعیت و هزینه های دستگاه و گزارش های فنی تکنسین و غیره است که وضعیت سفارش قابل پیگیری می باشد. ثبت ایمیل کاربران در این روش الزامی می باشد. فرم سفارش با پیگیری آنلاین

هزینه تعمیر مانیتور

اجرت ها و هزینه تعمیر مانیتور با توجه به نوع خرابی و قطعات آن متفاوت است، عواملی چون سایز و مدل و قیمت قطعات مصرفی هزینه تعمیر مانیتور را تعیین می کند. در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک هزینه ها منصفانه است و نسبت به شرایط  مشتری بصورت حداقلی محاسبه می شود. هزینه تعمیر مانیتورهای ال سی دی به نسبت قابل توجهی پایین تر از هرینه مانیتورهای ال ای دی می باشد.

در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک بمنظور پایین آوردن هزینه تعمیر مانیتور، تعمیر قطعات و بردهای مانیتور در اولویت میباشد و تکنسین های این مرکز در حد امکان و با در نطر گرفتن کیفیت و گارانتی دستگاه، لوازم اصلی مانیتور را تعمیر می شود، و در صورتیکه امکان تعمیر لوازم و قطعات میسر نباشد، قطعه یا برد معیوب با مدل اصلی مانیتور تعویض و نصب خواهد شد.

پشتیبانی و گارانتی تعمیر مانیتور

در مرکز تخصصی دیجی تکنیک تخصص، کیفیت و رضایت مشتری بسیار اهمیت دارد، و در واقع تعیین کننده اعتبار مجموعه و متخصصین است، در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک پشتیبانی و گارانتی تعمیر مانیتور اهمیت دارد و برای مانیتور های تعمیر شده گارانتی سرویس ثبت می شود. با توجه به اهمیت موضوع کیفیت و تجربه و دانش تکسین ها در تعمیرات مانیتور و محصولات الکترونیک موضوع بسیار مهمی است.

کنترل کیفیت تعمیر مانیتور

پس از پایان انجام تعمیر مانیتور در مرکز تخصصی دیجی تکنیک، تمامی تسک ها و  کارهای انجام شده توسط بازرسین فنی مورد بررسی قرار می گیرد و کیفیت تعمیر مانیتور توسط بازرسین فنی مانیتور تایید می شود و در نهایت برای تحویل به مشتری اقدامات صورت می گیرد.

فرم درخواست تعمیر مانیتور

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ضمیمه ها

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *