خدمات لوازم خانگی سامسونگ

خدمات لوازم خانگی سامسونگ

سامسونگ بزرگترین مجموعه تجاری و صنعتی در کره جنوبی محسوب می‌شود. شرکت‌های زیرمجموعه سامسومگ در تولید محصولات لوازم خانگی، لوازم الکترونیک و کامپیوتر با کیفیت شهرت دارد، این شرکت به بزرگترین تولید کننده انواع نمایشگرهای با تکنولوژی ال سی دی (LCD) و ال ای دی LED و اولدها OLED در جهان تبدیل شده است.

در مرکز تخصصی دیجی تکنیک تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی سامسونگ، تلویزیون و سیستم های صوتی و تصویری و لوازم الکترونیک و کامپیوتر به همراه خدمات ویژه و گارانتی سرویس ارائه میشود.

برای دریافت مشاوره و تعمیر محصولات سامسونگ کافی است درخواست خود را بصورت آنلاین با استفاده از فرم مقابل ارسال نمایید تا کارشناسان فنی ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند، پس از هماهنگی های لازم تکنسین های مرکز برای تعمیرات  مربوطه به محل اعزام خواهد شد.

در مرکز تخصصی تعمیرات دیجی تکنیک تعمیر محصولات لوازم خانگی سامسونگ بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط متخصصان مجرب این مرکز انجام می شود، مشتتریان عزیز میتوانند از برخی خدمات رایگان و تخفیفات ویژه این مرکز بهره مند شوند، پس از انجام تعمیرات برای دستگاهها گارانتی سرویس ثبت می شود و دستگاه مربوطه توسط این مرکز پشتیبانی خواهد شد.

تعمیر تلویزیون سامسوتگ

تعمیر  سینماخانواده سامسوتگ

تعمیر  ماکروفر سامسوتگ

تعمیر  جاروبرقی سامسوتگ

image
digiteknic.com tv 35011
tv 800.400
image

    درخواست تعمیرات خود را اینجا ثبت نمایید

    استان:

    نوع دستگاه:

    ثبت سفارش تلفنی