خدمات

کدام دستگاه شما نیاز به سرویس دارد؟

مرکز تخصصی تعمیرات دیجی تکنیک

 

استان های تهـران و کـرج

بخش تلویزیون

در این بخش تعمیرات تلویزیون های ال ای دی LED، ال سی دی LCD و پلاسما بصورت فوق تخصصی و حرفه ای انجام میشود.
اطلاعات بیشتر

صوتی و تصویری

بخش تعمیرات دستگاه های سینماخانگی، پخش کننده های بلوری و DVD، سیستم های صوتی حرفه ای و آمپلی فایرها

اطلاعات بیشتر

کامپیوتر و لپ تاپ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر و رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری به همراه گارانتی و خدمات ویژه و سرویس حمل رایگان از خدمات این مرکز میباشد

اطلاعات بیشتر

الکتریک و الکترونیک

اکسترا کیفیت دیتا یک رهبر شناخته شده صنعت در زمینه کیفیت داده و ساخت و ساز سالم در تجارت است
اطلاعات بیشتر

مرکز تخصصی دیجی تکنیک

خدمات ویژه و متمایزی را برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است

 

تخفیف های دوره ای، مشاوره رایگان، حمل رایگان، ایاب ذهاب و کارشناسی رایگان تنها بخشی از خدمات ویژه این مرکز میباشد.

مرکز تخصصی دیجی تکنیک پیشرو در ارائه خدمات و تعمیرات محصولات الکترونیک و کامپیوتر در راستای اهداف کیفیت برتر و مشتری مداری و با داشتن برترین افراد متخصص و تکنسین در حیطه نعمیرات در چهار گروه اصلی خدمات این مرکز موفق و مفتخر بوده رضایت کامل کاربران و مشتریان گرامی را کسب نماید. این مرکز با تکیه بر نیروهای متخصص حرفه ای و آموزش دیده و دارا بودن تحهیزات کارگاهی بروز و پیشرفته سعی کرده است خدمات متمایزی را برای مشتریان مشکل پسند ارائه نماید.

پذیرش در محل مشتری

پذیرش دستگاه در محل مشتری
با استفاده از خدمات پذیرش در محل، پس از دریافت سفارش و اعزام تکنسین به محل مشتری دستگاه مورد نظر مورد بازدید و ارزیابی قرار میگیرد و وصعیت و هزینه های تعمیر دستگاه به مشتری اعلام می شود. این مرحله پس از هماهنگی های لازم و در وقت مشخص که توسط مشتری تعیین میشود انجام می پذیرد. حمل دستگاه به مرکز تعمیرات بعهده تکنسین این مرکز می باشد.
ثبت سفارش آنلاین

ارائه گارانتی خدمات

گارانتی سرویس و خدمات
در راستای مشتری مداری و اطمینان خاطر مشتری از کیفیت خدمات ارائه شده تمامی تعمیرات و خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی دیجی تکنیک گارانتی سرویس طلایی ثبت میشود. برای کلیه دستگاههای تعمیر شده این مرکز بمدت ۶ الی ۱۲ماه گارانتی سرویس ارائه میشود.

خدمات کاملا تخصصی 

خدمات تخصصی دیجی تکنیک
به لطف سابقه طولانی بیش از ۲۵ سال در حوزه تعمیرات و خدمات و برخورداری از متخصصین مجرب و آموزش دیده در چهار گروه اصلی خدمات در زمینه های تخصصی الکترونیک و کامپیوتر مرکز تخصصی دیجی تکنیک مفتخر است خدمات کاملا تخصصی به مشتریان ارائه نموده و رضایت همه مشتریان را جلب نماید.
اطلاعات بیشتر
تخصص

خدمات تخصصی دیجی تکنیک

ما در تعمیرات دستگاه های الکترونیک و کامپیوتر متخصص هستیم

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ کلیه برندها بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام میپذیرد. تخفیفات ویژه، حمل رایگان و گارانتی خدمات شامل این سفارشات خواهد بود.
اطلاعات بیشتر
image

تعمیرات فوق تخصصی تلویزیون

در مرکز تعمیرات دیجی تکنیک تلویزیون های LED, LCD و پلاسما بصورت تخصصی و حرفه ای بهمراه خدمات ویژه و حمل رایگان و گارانتی خدمات انجام میشود.
اطلاعات بیشتر

مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر

دستگاه ماکروفر یکی از ابزار مهم و پیشرفته آشپزخانه به حساب میاید و همانند سایر دستگاههای الکترونیکی نیاز به سرویس و خدمات دارد و این مرکز برای این دستگاه نیز تعمیرات و خدمات تخصصی اراءه میدهد.
اطلاعات بیشتر

اگر سوالی در مورد تعمیر دستگاه خود دارید تماس بگیرید

ما تا اتمام انجام تعمیرات دستگاه شما با شما خواهیم بود

چگونه؟

مراحل انجام تعمیرات

مراحل انجام سفارش در
دیجی تکنیک

فرایند انجام سرویس بر روی دستگاههای متعدد در مرکز خدمات دیجی تکنیک از اصول و مقررات مهم و یکسانی پیروی میکند.

۱

پذیرش سفارش

مشتریان گرامی میتوانند سفارش تعمیرات خود را از طریق تماس تلفنی، ثبت سفارش آنلاین و یا از طریق واتساپ که نشان آن در سمت چپ پایین صفحه قرار داده شده ثبت نمایند.

۲

اعزام تکنسین به محل

پس از دریافت سفارش تعمیرات، تکنسین مربوطه به محل مشتری اعزام و دستکاه مشتری مورد بازبینی قرار میگیرد و هزینه های تعمیرات به مشتری اعلام میشود.

۳

تعمیر یا انتقال به کارگاه

در حد امکان دستگاه در محل مشتری تعمیر خواهد شد و در صورت نیاز به لوازم و تجهیزات کارگاهی به کارگاه مربوطه منتقل میشود. مسئولیت انتقال دستگاه به کارگاه بعهده تکنسین میباشد.

۴

ارسال به آدرس مشتری

پس از اتمام تعمیرات و گذراندن تست های مربوطه برای دستگاه مشتری گارانتی سرویس ثبت میشود و در پایان با هماهنگی های لازم  دستگاه به آدرس مشتری ارسال خواهد شد.

ثبت سفارش

ثبت سفارش تعمیرات 

درخواست خود را ۲۴ ساعته و بصورت آنلاین ثبت نمایید.

مشتریان گرامی علاوه بر ثبت سفادش آنلاین در فرم روبرو درخواست تعمیرات خود راه روشهای تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ ارسال نمایند.

پس از دریافت سفارش تعمیرات، کارشناسان فنی ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم جهت انجام سرویس صورت خواهد گرفت.

  درخواست تعمیرات خود را اینجا ثبت نمایید

  استان:

  نوع دستگاه:

  image
  image
  image
  image