اپل محصولات ۲۰۲۱ خود را معرفی کرد


نسل جدید آیفون ۱۳، اپل واچ ۷، آیپد نسل ۹ و آیپد مینی

کمپانی اپل محصولات نسل جدید ۲۰۲۱ خود را در ۲۳ شهریورماه برگزار کرد، اپل در این رویداد مهم ۲۰۲۱ آیفون های ۱۳ و ۱۳ پرو، آیفون ۱۳ پرومکس، اپل واچ۷ و آیپد و آیپد مینی را معرفی کرد. محصولات معرفی شده نسبت به نسل های قبل پیشردفت های محسوسی داشته است، در بین محصولات معرفی شده آیپد مینی با تغیرات قابل توجه و ظاهر آن در قالب آیپد پرو طراحی شده است.

آیفون های ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس ظاهری شبیه نسل های گذشته دارد ولی با سخت افزار ارتقا یافته و با دوربین پیشرفته و حرفه ای تر  و با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی ظاهر شده اند، اپل ادعا میکند اولین و پیشرفته ترین دوربین موبایلی ساخته شده تا به حال را در این نسل ایفون ها به کار برده است.

رنگ های مختلف گوشی موبایل آیفون 13 پرو اپل / Apple iPhone 13 Pro

نسل جدید اپل واچ با ظاهری مشابه و سخت افزار پیشرفته تر نسبت به نسل قبلی معرفی شد. صفحه نمایش همیشه روشن اپل واچ ۷ با پیشرفت قابل توجه همراه است، روشنایی ۷۰٪ بالاتر و تعداد پیکسل های بیشتر و در نتیجه سایز صفحه نمایش ۲۰٪ نسبت به نسل قبلی بزرگتر شده است.

 

image

انواع منبع تغزیه الکتریکی

2022/07/18
منبع تغذیه یا پاور ساپلای (Power supply): منبع تغذیه اصلی ترین بخش دستگاههای الکترونیکی که انرژی الکتریکی لازم را برای ...

راهنمای خرید ایرفون بیسیم (هدفون توگوشی)

2021/09/17
حال در عصر تکنولوژی و عرضه هدفون های متنوع به بازار، این مقاله به شما کمک میکنید تا مناسب ترین و با کیفیت ترین هدفون بیسیم را انتخاب و خرید نمایید. ...

اپل محصولات ۲۰۲۱ خود را معرفی کرد

2021/09/16
معرفی محصولات ۲۰۲۱ اپل، آیفون۱۳،آیفون۱۳ پرو، اپل واچ۷، آیپد و آیپد مینی ...

مطالب پر بازدید

دیدگاه ها غیرفعال است